„Si na správnej stope.
Spolu ulovíme najlepšie darčeky!“

S výberom vhodných darčekov je to vždy divočina. Ideš si kožuch potrhať, aby si presnoril celý revír. Lenivo sa natiahni, priprav si laby a klávesnicu. Všetko vybavíš z pohodlia domova. Vyňuchal som pre teba to najlepšie od zážitkov, cez pobyty až po pomocníkov a drobné radosti.

Pán Ostrovid vyňuchal:

104x kúpené
Zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži
Bratislava – Ružinov
|
4,92 / 5

VR Herňa je prvá herňa v revíri, kde si na vlastnom kožuchu môžeš vyskúšať virtuálnu realitu. Vezmi celú svoju svorku a ponor sa do 50 hier, ktoré ťa prenesú za hranice skutočného lesa. To bude zážitok, vrrr!

od 14,99 €
Už len 3 kupóny
Zimná 2-dňová expedícia na Gerlachovský štít
Vysoké Tatry – Gerlachovský štít

Expedícia pre pravých dravcov na miesto, z ktorého ostrovidíš na celú rodnú hrudu. Vo výške 2 654,4 m n. m. pochopíš, čo je to pravá divočina. S výstrojom, ubytovaním a výcvikom od pravých šeliem. Ja si výstup na Gerlach budem pamätať do konca mojich 9 životov. #OslahanyVetrom #ZiadneLateVPoluse

219 €
322x kúpené
Ošetrenie pleti kozmetikou Dermalogica
Bratislava - Ružinov
|
4,63 / 5

Keď chcem mojej drahej mačke urobiť radosť, darujem jej túto ponuku. Od radosti mňauká, že sa o ňu starali ako o kráľovnú a jej pleť je ako znovuzrodená. Pradie blahom, že ju natreli všetkými masťami a užila si toľko procedúr, koľko má pazúrikov na labkách. Čo viac mňauužem chcieť?

od 23,90 €
Jedinečný Vigvam rezort s polpenziou, wellness a degustáciou vín
Česko - Stredné Čechy

Najväčší vigvam na svete v modernom rezorte len kúsok od Prahy? Videl som už kamzíka na zadných, orla plávať, ale toto ešte nie! Ak hľadáš niečo netradičné, nemá zmysel snoriť ďalej. Toto je ono!

od 96 €

Ďalšie darčekové tipy