Darujte svojim najbližším darčeky, ktoré môžu využiť kedykoľvek počas budúceho roka. Do vianočnej ponuky ZľavaDňa sme pre vás pripravili kupóny s dlhou platnosťou a nové darčekové poukážky, ktoré teraz kúpite za ešte výhodnejšie ceny. Ponuky označené ako Flexi ponuka si môžete kedykoľvek zameniť za kredit a urobiť si radosť vhodnejším zážitkom z našej ponuky.

Tipy na darčeky pre celú rodinu

Pripravili sme pre vás výber darčekov pre celú rodinu. Darčeky vybavíte bez zbytočného čakania a vďaka dlhej platnosti kupónov sa zo svojho darčeka môžu tešiť kedykoľvek počas budúceho roka.

NOVINKA: Výhodné darčekové poukazy ZľavaDňa

Neviete sa rozhodnúť, čím obdarovať vašich blízkych? Nechajte ich, aby si sami vybrali, čo im urobí najväčšiu radosť!
Poukazy v hodnote 20-300 € platia do 31.12. 2021 a majú nový krásny dizajn, do ktorého môžete vpísať aj vlastné venovanie.

Výhody darčekového poukazu

Teraz za výhodnejšiu cenu s kreditom navyše

Veľmi dlhá platnosť kreditu až 1 rok

Pekný dizajn darčekových poukážok

Možnosť ručne vypísať osobné venovanie

Máte darčekový poukaz? Tu si ho zameníte na kredit.

Premeňte svoj darčekový poukaz na kredit a vyberte si čokoľvek z aktuálnej ponuky ZľavaDňa.

Uplatniť poukaz

Flexi ponuka

Zmenili sa vám plány a chceli by ste si svoj kupón premeniť na niečo užitočnejšie? Dostali ste darček, ktorý sa vám tak úplne netrafil do vkusu? Alebo si nie ste istý výberom správneho darčeka?

Nevadí, aj to sa stáva. So ZľavaDňa si môžete zameniť kupón počas celej doby platnosti za kredit a vybrať si niečo, čo vám urobí väčšiu radosť.

Zameniť Flexi ponuku

Získajte 76 televíznych staníc na 2 mesiace zadarmo!

Užívajte si vianočné rozprávky, obľúbené filmy alebo športové zápasy úplne zadarmo. Stačí ak do 31.12. 2020 nakúpite na ZľavaDňa aspoň za 20 € a získate od nás darček: balíček internetovej televízie SledovanieTV.sk na 2 mesiace zadarmo! Skvelé programy si pohodne naladíte na mobile, tablete, SmartTV alebo počítači. Skvelú zábavu tak budete mať kedykoľvek pod palcom. Darček si rozabalíte vo svojom emaile hneď po nákupe!