Hodnotenie poskytovateľa ponuky: Najväčší kongresový hotel v Európe - Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra

4 / 5 (47x)

5 * 21x

4 * 15x

3 * 4x

2 * 4x

1 * 3x

18 zákazníkov odporúča

6 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,12

Prostredie prevádzky 3,92

Služby 3,73

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,42

Personál 4,18

Najväčší kongresový hotel v Európe - Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra

Najväčší kongresový hotel v Európe - Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra
Cena od: 99,00 €

Späť na ponuku

Hodnotenie poskytovateľa ponuky: Najväčší kongresový hotel v Európe - Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra

Našim hodnoteniam môžete veriť
Hodnotenia môžu napísať iba zákazníci, ktorí si zakúpili a využili ponuku cez ZľavaDňa. Pre najlepší prehľad o aktuálnej kvalite poskytovateľa zobrazujeme a počítame všetky hodnotenia za posledný rok. Textové hodnotenia radíme podľa užitočnosti a aktuálnosti.
Viac o hodnoteniach na ZľavaDňa

9.5.2017


Nakolko som si zaplatila Executive izbu, ocakavala som hotel na urovni 4 hviezdiciek, tak ako je deklarovany. Avsak v kupelni sme mali plesen na vani. Rovnako stena v izbe pri okne bola plesniva a zatecena. Nabytok ako v turistickej ubytovni, spinave koberce. Tento hotel vyzera a posobi ako velky internat a rozhodne ho neodporucam.

Zuzana hodnotil túto ponuku 2 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


3.5.2017


Maximalna spokojnost!

Zákazník ZľavaDňa hodnotil túto ponuku 2 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


3.4.2017


Všetko bolo fajn izba super obrovská iba to wellnes bolo slabé

Mária hodnotila túto ponuku 2 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


19.3.2017


pri výbere hotela som na tento hotel čítala veľmi ale veľmi veľa zlých recenzií, no povedala som si veď ja som nenáročný klient, nepotrpím si na luxus, tak sme to teda riskli. Omyl, omyl a ešte raz veľký omyl. Izby- králikáreň, staré, neudržiavané ale aspoň čisto (jediné plus). Sprcha v kúpeľni vám dá teplotu vody asi podľa nálady, alebo možno podľa toho či sa nesprchuje ďalších 400 ľudí. Personál je ku vám milý podľa smeny, ak vychytáte dobrú smenu, všetko sa dá. Nám sa smena striedala v druhý deň pobytu, a odvtedy sa nedalo nič. Najprv Vám povedia že máte na výber ísť na raňajky do 2 reštaurácií, zrazu keď chcete ísť na raňajky na výber nemáte. Vraj nie je problém platiť eurami, no keď príde isté k istému, už sa zrazu nedá platiť eurami- a zistili sme aj prečo. V hoteli je totiž umiestnený automat na zamieňanie peňazí kde vás šokne ten katastrofálny kurz, ale dobre, poviete si pár korún. no nie nie nie, tam to nekončí, za zamenenie peňazí platíte ďalší poplatok, a to 6 eur !!!!!! takže preto sa nedá v hoteli platiť eurami, aby ste si pekne išli zameniť peniaze do stroja, kde vás odr_ú na kurze a aj na poplatku. Hotel ďalej ponúka na foto kráááásne japonské záhrady, a keďže som si chcela napraviť pokazenú chuť z hotela, tešila som sa že si tam pôjdem oddýchnuť. tá krása: pohádzané vetvy stromov, neupravené trávniky, plávajúce sáčky v jazere, a to chcem podotknúť že slovom jazero označujem tých 10 litrov špinavej, zakalenej vody nachádzajúcej sa vo veľkej jame. jedným slovom DES! Čo sa týka jedla, nečakajte žiadnu slávu, na raňajky 1 druh šunky, 2 druhy syru, párky, jogurt cereálie a zákusok. Ale samozrejme, to nemôže byť v poriadku, pretože chcete zapiť tie dvojdňové rožky so šunkou, ale máte na výber vodu alebo SKYSNUTÝ džús. Hlavne že sa tam nachádzajú 2 vítači, ktorým treba ukázať kartičky, 5 žien čo spratáva špinavé taniere, 5 kuchárov, 2 šéfkuchári, 7 umývačov riadov, 3 kontrolóri, 4 kontrolóri kontrolórov a veľa veľa iného personálu. ďalšie wau sme zažili na wellnese. Pri vstupe krásny veľký bazén a výrivka. Idete ďalej do sáun, tie sú 3. Samozrejme však, jedna vypnutá (veď načo by išla), druhá parná bylinková, do ktorej keď vkročíte máte pocit že ste prišli do kryokomori s parou, a nie do sauny. a sláva, tretia funguje ale je tam pekný nával. Idete vyskúšať výrivku, ktorá (ako inak) je studená. jediným plusom tu boli thajské masáže kde naozaj nič nepokazili. o čistote wellnesu sa nebudem ani vyjadrovať, keď sme sa zahľadeli von oknom, zo skla na mňa mávali stekance vodného kameňa a špiny. Takže toľkoto k tomuto 4- hviezdičkovému TOP HOTELU, na úrovni obyčajného penziónu. Prosím, ak sa rozhodujete že by ste to predsa len riskli, naozaj to nerobte.

Natália hodnotil túto ponuku 3 noci v izbe Štandard v Top Hoteli...

Hodnotenie pomohlo 2 zákazníkom z 2. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie


20.12.2016


V tomto hoteli sme už nedávno boli, preto nás potešilo keď sme pobyt našli aj tu. Hotel je pre oddych ako stvorený. Postele sú veľké,periny nadýchané, personál je profesionálny, v hoteli je možno aktivít pre trávenie voľného času. Jediné čo vytknem bola kuchyňa. Nevaria výborne ale v porovnaní s ostatnými službami je to zanedbateľné, nakoľko napapať sa dá inde. (pri odchode som skoro plakala)

Lucia hodnotila túto ponuku 3 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


13.11.2016


Hotel celkom fajn. Izba pekna. Aj ked narocny host by si nasiel nejake tie nedostatky:) Wellness mne osobne vyhovoval. Ale parna sauna teda nic moc. Bazen paradny :) Jedlo fajn.Celkovo by som sa rada urcite vratila :)

Zákazník ZľavaDňa hodnotil túto ponuku 2 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


19.5.2017


Ubytovanie komfortné, strava fantastická. Len sa mi nepodarilo dostať na masáž, nakoľko mali veľký nával. Odporúčam na 100% a určite si to s manželkou zopakujeme.

Ján hodnotil ponuku Vstup do wellness, zľava na masáž a raňajky...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


2.11.2016


Boli sme veľmi spokojní. Strava, izba, personál, služby. Hotel vyzerá a pôsobí veľmi reprezentatívne i keď je zariadený v staršom štýle. Strava rozmanitá (okrem príloh), na večeru sa podával aj teplý aj studený bufet, čo nás veľmi prekvapilo. Môžeme odporučiť svojim zákazníkom a priateľom. Chcela by som však apelovať na šéfkuchára a jeho fantáziu: zemiaky, vajcia aj ryby sa dajú robiť na milión spôsobov, prečo každý deň to isté: varené zemiaky v šupke, varené vajce na tvrdo a suchá pečená ryba?

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku 4 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


30.10.2016


Dobry den, vzhladom na 4**** hotel by som aj pri izbach "standard" ocakaval ovela vyssiu uroven. Izbu a priestrory, v ktorych bola situovana, by som hodnotil maximalne na 2**. Ranajky boli naopak pozitivnou strankou.

Marcel hodnotil ponuku 2 noci v izbe Štandard v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


18.8.2016


ok, bolo super, pre našu dcéru bol zážitok cesta metrom ... ďakujeme

Amália hodnotila ponuku 4 noci v izbe Štandard v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


11.8.2016


Prístupnosť metrom a trolejbusov asi 30 min . Raňajky bohate izba štandard priemer ale včelu fajn .

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku 4 noci v izbe Štandard v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


8.8.2016


Išli sme na tento pobyt s veľmi veľkými obavami lebo recenzie boli veľmi kritické, ale nebolo to až také strašné. Mali sme izbu STANDART , bola to klasická internátna izba , žiadny luxus len izba na prespanie, celkom uprataná ale nie až tak perfektne po vysávaná, našli sme aj vlasy po predchádzajúcich návštevníkoch. Kúpelňa malička ale nie až tak zlá. Raňajky taký priemer ale káva v Lobby bare a na raňajkách otrasná, tá by neprebrala ani dieťa. Welles - bazen strašne studený , sauna fungovala len jediná a vírivka tiež občas vypadávala. Určite to na štyri hviezdičky nevyzeralo. Bolo tam ubytovaných strašne veľa návštevníkov zo všetkých kútov sveta a občas to tam vyzeralo ako na stanici. Mali sme so sebou aj malého psíka a riadne sme za neho zaplatili, ale veľmi sa ma dotklo, že sme ho mali venčiť až mimo areálu hotela, na čo sme určite večer o 23.00 hod nemali odvahu. Veľmi sa nám tam páčila tá spomínaná japonská záhrada a taktiež personál bol príjemný, ale asi by som sa tam už druhý krát neubytovala.

Lenka hodnotila ponuku 2 noci v izbe Štandard v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


26.6.2016


Rezervácia zlyhala. Až na osobnu intervenciu sme dospeli k zhode.

Ján hodnotil ponuku 4 noci v izbe Executive v Top Hoteli...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Na stránke sa zobrazujú iba textové hodnotenia.