Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Banderium***

Hotel BANDERIUM *** sa nachádza v srdci Komárna, v centre diania malomestského života. Elegancia a štýl tohto hotela ihneď bije do očí okoloidúcim návštevníkom. Banderium hotel nie je atraktívny len svojou polohou, ale hosťom ponúka aj nádherný výhľad, komfortné, štýlové ubytovanie a taktiež veľmi milú obsluhu. Rozprestiera sa na dvoch poschodiach, kde je situovaných dvanásť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, z ktorých dve sa nachádza na prízemí pre ľahšiu dosiahnuteľnosť. Hotel poskytuje aj relaxačné možnosti vo wellness centre s infra a fínskou saunou, vírivkou a ľadovou kaďou. Niektoré izby tiež zahŕňajú vlastnú terasu s pekným výhľadom na život v átriu. V ponuke reštaurácie sú maďarské špeciality zahraničným návštevníkom , ale v reštaurácií nezabudli ani na slovenské špeciality. Jedlá sú pripravované podľa tradičných receptúr, upravené novými stravovacími zvykmi, zaužívanými v medzinárodnej gastronómii.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 393 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Banderium***

Nám. M.R. Štefánika 11
94501 Komárno
+421 35 77 30 156

info@banderium.sk
http://www.banderium.sk

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • hotel hotel

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Prečo nakupovať na ZľavaDňa

Dlhá platnosť kupónov

Dlhá platnosť kupónov

Nové darčekové poukazy ZľavaDňa v hodnote 20-300 €

Nové darčekové poukazy
ZľavaDňa v hodnote 20-300 €

Nákupom podporujete domácu ekonomiku

Nákupom podporujete
domácu ekonomiku

10-ročná história s predajom zážitkov a pobytov

10-ročná história s predajom
zážitkov a pobytov