Rodinný hotel Krek*** je ideálny na dovolenku, prenocovanie aj obchodné rokovania či konferencie. Hostia si tu pochvaľujú hlavne bohaté možnosti na turistiku, cyklistiku či iné športové aktivity. Na svoje si prídu aj vášniví rybári. Hotel, reštaurácia Krek a obchod so všetkým potrebným pre majstrov kulinárskeho umenia. Hotel má...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel KREK

Rodinný hotel Krek*** je ideálny na dovolenku, prenocovanie aj obchodné rokovania či konferencie. Hostia si tu pochvaľujú hlavne bohaté možnosti na turistiku, cyklistiku či iné športové aktivity. Na svoje si prídu aj vášniví rybári. Hotel, reštaurácia Krek a obchod so všetkým potrebným pre majstrov kulinárskeho umenia. Hotel má 36 izieb, konferenčnú miestnosť, parkovisko a garáž pre hostí. Izby hotela Krek ponúkajú všetok komfort pre dokonalý pobyt. Hotelová reštaurácia ponúka 140 miest a víta individuálnych cestovateľov, ako aj malé a väčšie skupiny. Špecialitami tunajších kuchárov sú tradičné dusené, pečené prasiatko a jahňacie mäso, rovnako ako ryby. V teplejších mesiacoch sú pre hostí otvorené aj dve terasy, jedna je vpredu a jedna za hotelom.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 597 316 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel KREK

Hraška cesta 15
4248 Lesce
+386 (0)-4 530 2345

hotel@krek.si
http://www.hotel.krek.si/en/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Prečo nakupovať na ZľavaDňa

Dlhá platnosť kupónov

Dlhá platnosť kupónov

Nové darčekové poukazy ZľavaDňa v hodnote 20-300 €

Nové darčekové poukazy
ZľavaDňa v hodnote 20-300 €

Nákupom podporujete domácu ekonomiku

Nákupom podporujete
domácu ekonomiku

10-ročná história s predajom zážitkov a pobytov

10-ročná história s predajom
zážitkov a pobytov