Hotel Pelikán sa nachádza priamo v centre historického mesta Lučenec. Hotel má výhodnú polohu v blízkosti dopravného uzla medzi Budapešťou a Slovenskom. Disponuje ubytovacou kapacitou 120 lôžok, ktoré sú rozvrhnuté do 55 dvojposteľových izieb v dvoch kategóriách a 5 apartmánov. Súčasťou ponuky služieb hotela je reštaurácia...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

HOTEL PELIKÁN ***

Hotel Pelikán sa nachádza priamo v centre historického mesta Lučenec. Hotel má výhodnú polohu v blízkosti dopravného uzla medzi Budapešťou a Slovenskom. Disponuje ubytovacou kapacitou 120 lôžok, ktoré sú rozvrhnuté do 55 dvojposteľových izieb v dvoch kategóriách a 5 apartmánov. Súčasťou ponuky služieb hotela je reštaurácia zameraná na európsku kuchyňu, lobby bar a konferenčné priestory pre 200 osôb. Výhodou pre hostí hotela je vlastné parkovisko zabezpečené kamerovým systémom pre 50 osobných vozidiel a niekoľko autobusov.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 173 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

HOTEL PELIKÁN ***

Vajanského 2928/13
984 01 Lučenec
+421 47 43 30 871

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.

reception@hotelpelikan.sk
https://www.hotelpelikan.sk/

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • hotel hotel
  • klimatizácia na izbe klimatizácia na izbe
  • balkón balkón
  • vaňa vaňa

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar