Penzión Ravence sa nachádza v srdci Liptova, kde je nespočetné množstvo atrakcií v lete aj zime. Je rodinného typu, vybavený priestrannou reštauráciou a lobby barom. Parkovisko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti penziónu, má dostatok parkovacích miest aj pri plnom obsadení penziónu. Penzión Ravence je vzdialený len pár...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Penzión RAVENCE ***

Penzión Ravence sa nachádza v srdci Liptova, kde je nespočetné množstvo atrakcií v lete aj zime. Je rodinného typu, vybavený priestrannou reštauráciou a lobby barom. Parkovisko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti penziónu, má dostatok parkovacích miest aj pri plnom obsadení penziónu. Penzión Ravence je vzdialený len pár minút chôdze od Liptovskej Mary. Ubytovanie je možné v 2-posteľových izbách, 2-posteľových izbách s prístelkou a v apartmánoch. Kapacita penziónu je 52 lôžok. Jedlo v reštaurácií je vždy pripravené z čerstvých surovín a určite si pochutí aj skúsený gurmán. V prízemí penziónu sa nachádza štýlová kaviareň s pohodlným sedením, krbom a vynikajúcou značkou podávanej kávy.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 588 903 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Penzión RAVENCE ***

Liptovský Trnovec 315
03101 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

info@penzion-ravence.com
http://www.penzion-ravence.com/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Prečo nakupovať na ZlavaDna

Dlhá platnosť kupónov

Dlhá platnosť kupónov

Nové darčekové poukazy ZlavaDna v hodnote 20-300 €

Nové darčekové poukazy
ZlavaDna v hodnote 20-300 €

Nákupom podporujete domácu ekonomiku

Nákupom podporujete
domácu ekonomiku

10-ročná história s predajom zážitkov a pobytov

10-ročná história s predajom
zážitkov a pobytov