Aquaparky

Keď nejde leto k nám, musíme my do aquaparku. :) To je totiž miesto, kde sa zmení marec na júl, slnko svieti, voda je príjemne teplá a svet je krajší. Vyberte si z našej limitovanej kampane plnej kúpania, bubliniek a toboganov.

Aqualand Moravia
Najväčší a najmodernejší aquapark v Českej republike, len 50 km od našich hraníc. Vďaka 16-tim toboganom a 9-tim bazénom tam zažijete nekonečnú jazdu :). Zo všetkých toboganov spomenieme vyhľadávané U Wave, Kamikadze, Supercrater alebo Wild River. O nič ukrátení nebudú ani milovníci wellness resetu. Forum Romanum Wellness je veľký a moderný komplex kombinujúci kúpele, sauny, ochladzovacie procedúry či zábaly a špeciálne rituály. V mnohých bazénoch je využitá miestna termálna voda, čo spolu s vnútornou teplotou 32 °C tvorí kúsok tropického raja uprostred Moravy.


AQUA - VITAL Park Lúčky
Liečivá voda robí z Lúčok ideálne miesto na oddych a načerpanie energie. Čaká vás fínska sauna, mentolová sauna a rímsky kúpeľ s prírodnými esenciami. Zaplávať si a zohriať sa môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s teplotou 28-38°C. Vyskúšať môžete aj vonkajší Vitálny svet s jacuzzou pod holým nebom.


Wellness Hotel Patince****
Wellness hotel Patince môže svojím bazénovým svetom konkurovať aj aquaparkom. Tešiť sa môžete na 10 bazénov, 4 tobogany, termálnu vodu a množstvo vodných atrakcií – hydromasáže, masážne vodné delá, masážne vodné postele, protiprúd, vodná jaskyňa. Svoj wellness svet si nájdu aj deti, takže si oddýchnu naozaj všetci.


Chocholowskie Termy
V novom poľskom akvaparku Chocholowskie Termy sa vďaka termálnej liečivej vode zahrejete a odreagujete. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy 3000 m² ponúka atrakcie pre malých i veľkých. To všetko v nových a čistých priestoroch moderného akvaparku, ktorý si zákazníci ZľavaDňa nevedia vynachváliť.


Terma Bania
Termálny park Bania sa nachádza priamo pri hoteli Bania a neďaleko obľúbeného lyžiarskeho strediska. Ideálne spojenie zábavy vo vodnom parku, pohodlia kúpeľov a liečivých vlastností termálnych prameňov. Terma Bania je rozdelený do troch zón: zóna zábavy s troma bazénmi a šmykľavkami s dĺžkou 300 metrov, zóna relaxu so štyrmi bazénmi s teplotou až 38°C a saunová zóna s fínskou a parnou saunou, ochladzovacím bazénom a priestorom na oddych.


Goracy Potok
Kúpalisko Goracy Potok postavili v prírodnom štýle a v bazénoch nájdete prírodnú termálnu sírovú vodu. Až 12 bazénov, šmýkačky, lanový park ale aj detské ihrisko. K dokonalému relaxu poslúži aj suchá a parná sauna alebo bahenné kúpele. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zas potešia tých najmenších. Tešiť sa môžete na vysokú úroveň služieb a výbornú reštauráciu.