#DobreBude

V rámci iniciatívy #DobreBude nájdete ponuky s extra dlhou platnosťou. Rezervujte si bez obáv dovolenku na Slovensku, vyberte sa posedieť s priateľmi pri dobrom jedle alebo si zájdite na masáž či kozmetiku. Podporíte tak nie len cestovný ruch, ale aj menších podnikateľov. No a vy sa môžete na nové zážitky tešiť už teraz.

#DobreBude v Hoteloch a Penziónoch

Grand Hotel Bellevue

"Koronavírus nabúral všetky naše plány viac, ako sme si vedeli predstaviť. Nesmieme však zvesiť hlavu, treba byť pozitívny." Aj toto sú slová riaditeľa Grand Hotel Bellevue, ktorý hovorí aj to, aké novinky čakajú návštevníkov po znovuotvorení. Pozrite si vo videu, ako súčasnú situáciu vnímajú a zvládajú v jednom z najlepších hotelov vo Vysokých Tatrách.

Ste prevádzka a chcete sa zapojiť do iniciatívy #DobreBude? Vyplňte krátky formulár.

#DobreBude v Reštauráciach a Baroch

KRALIKOVA Café & Cakes

Majiteľka Miška Králiková, naša známa slovenská Masterchefka, založila svoj startup v roku 2015 s cieľom priniesť zákazníkom poctivé slovenské produkty, podporiť lokálnych dodávateľov a poskytovať kvalitný servis. Jej torty sú nielen pastvou pre oči ale hlavne sladkým zážitkom. Aj keď si v jej krásnej kaviarni momentálne nemôžete posedieť, ochutnať tieto majstrovské diela môžete priamo u vás doma. Treba si osladiť život, hlavne v týchto časoch, čo poviete? :)

Chcem pomôcť

#DobreBude v Salónoch a Masérstvach

Pán Cakes

Dlhoročný sen Evy Wolfovej sa stal skutočnosťou a v roku 2015, kedy otvorila vlastnú palacinkáreň. Začiatky boli ťažké. Palacinkáreň musela postaviť doslova z ničoho: od novej podlahy, cez rozvody, až po šálky na kávu. Podarilo sa a jej palacinky pripravované podľa tajného receptu si za tie roky obľúbili mnohí bratislavčania. Počas bežného dňa by vás Evka u Pána Cakesa aj sama obslúžila, teraz však treba byť trpezlivý a na jej lahodné palacinky ešte chvílu počkať. O to viac sa ale budeme tešiť!

Chcem pomôcť

#DobreBude, teš sa na nové zážitky už teraz

Ste prevádzka, ktorá potrebuje pomôcť?

Napíšte nám

Po vyplnení krátkeho formuláru vás bude kontaktovať náš obchodník, s ktorým si dohodnete detaily ponuky. Peniaze za predané kupóny dostanete ešte pred ich využitím.

Pomôžete obľúbenej prevádzke

Zážitky, na ktoré sa budete tešiť

Každým nákupom prispievate iniciatíve #ktopomozeslovensku

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem