Ubytovanie Praha

Koho by nelákala Stovežatá! Výlet do Prahy je povinnou jazdou všetkých zamilovaných i novozamilovaných, ale aj rodinky a drobcov. Či sa už vyberiete autom 300 až 800 km, alebo spiatočným vlakom štátnych ŽSSK z Bratislavy za 40 € či nebodaj RegioJetom z Košíc, kde za spiatočnú jazdu zaplatíte 20 €, zaručene to bude dobrá ínvestícia do nezabudnuteľného zážitku.

Pobyt v Prahe si vyberte podľa preferencií:

  • kam v Prahe chcete zájsť
  • či chcete dostupné parkovanie
  • či túžite po krásnych výhľadoch priamo z izby, alebo stačia tie na prechádzkach
  • či sa nebránite vyskúšať pražskú MHD.

Veríme, že doluuvedené kategórie vám pri rozhodovaní pomôžu.

Pokiaľ chcete mať skutočne blízko k najvýznamnejším pamiatkam, pozrite si zľavy alebo si prečítajte viac o tipoch a ubytovaní v Prahe 1.
Ak si zakladáte na tichu a chcete vidieť Prahu z inej perspektívy, pozrite si zľavy alebo si prečítajte viac o tipoch a ubytovaní v Prahe 2 a 3.
Pražské metro určite zažijete, ak sa ubytujete na Chodove. Električkou pozdĺž Vltavy sa zveziete z Podolí.
Pri ubytovaní na Prahe 6 zažijete luxus tichšej lokality, navyše z Dejvic a Hradčan budete mať bližšie na Hrad než do Starého mesta. A ak ste centrum už videli, môžete si obzrieť Loretu, Strahovský alebo Břevnovský klášter, vydať sa na Letohrádek Hvězda, či do nezabudnuteľného Šáreckého údolia.
Hotely v blízkom okolí Prahy sa musia viac snažiť, aby prilákali návštevníkov. Zažite tentokrát niečo výnimočné.
Pozrite si ďalšie zľavy v lokalite na sesterskom zľavovom portáli www.slevadne.cz. Alebo si rezervujte niektorú z nami odporúčaných reštaurácií na webe www.bookio.cz. Pre viac tipov na pamiatky a výlety odporúčame weby Prague.EU a KamvPraze.Info