Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 179 €

Bežná cena
268 - 402 €

Letný wellness pobyt v Hoteli Tenis

  Hotel Tenis ****, Zvolen (mapa)

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

  Platnosť kupónu je od 1.7.2016 do 4.9.2016 podľa dostupnosti.

Ukončené

74 x kúpené

Pobyt v Hoteli Tenis sa bude niesť v duchu relaxu a aktívneho oddychu. Zahráte si na novom adventure golf ihrisku. Pre deti je pripravený detský bazén s vodnými atrakciami. K pobytu dostanete aj skvelé zľavy a neobmedzený vstup do wellness centra.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Komfortné izby s klimatizáciou
 • Mimoriadne kladne hodnotená čistota a komfort
 • Neobmedzený vstup do wellness centra TenSpa
 • Detský bazén s vodnými atrakciami
 • Pestré voľnočasové aktivity

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 dospelé osoby
 • Polpenzia pre 2 osoby (raňajky a večera)
 • Neobmedzený vstup do wellness centra TenSpa (plavecký, relaxačný a detský bazén, vírivka, 5 druhov sáun, hydroterapia a relaxačná miestnosť)
 • 1x 60 min. vstup na plavecký bazén – „plavecká hodinka“ (od 07.00 do 16.00 hod.)
 • Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko – bezplatne
 • Bezplatný internet a parkovanie
 • 10% zľava na adventure golf
 • 15% zľava na masáže
 • 50% zľava na bowling

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.7.2016 do 4.9.2016.
 • V cene kupónu nie je zahrnutý miestny poplatok 0,40 €/osoba/noc

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie vopred na emailovej adrese: info@hoteltenis.sk
  alebo telefonicky: +421 45 5322 373, mobilný kontakt: +421 915 988 811
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Dieťa 4 – 12 rokov príplatok 27,50 €/noc (prístelka + polpenzia)
 • Dieťa 13 – 18 rokov príplatok 32 €/noc (prístelka + polpenzia)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 407 687 hodnotení, ich priemer je 4,40 hviezdičky z 5.

Kontakt

  Hotel Tenis ****

Neresnícka cesta 13
960 01 Zvolen
045 5322 373, 0915 988 811

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@hoteltenis.sk
http://www.hoteltenis.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zvolenský zámok

Zvolenský zámok (1 km)

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

Pustý Hrad

Pustý Hrad (2 km)

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora (3 km)

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

Termálne Kúpalisko Kováčová

Termálne Kúpalisko Kováčová (5 km)

Bazény v Holidaypark Kováčová sú vyhľadávané vďaka možnosti celoročne relaxovať a užívať si príjemné účinky miestnej termálnej vody. V ponuke nájdete niekoľko vonkajších a... Viac vnútorných bazénov s teplotou vody až do 38 °C a vodné relaxačné atrakcie ako chrliče, 60 m tobogán či bazénový bar.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (6 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Stredoveký kostolík v Zolnej

Stredoveký kostolík v Zolnej (8 km)

V Zolnej neďaleko Zvolena sa nachádza prekrásny ranogotický kostolík z 13. storočia. Je to jedna z najstarších stavieb v regióne. Spoločne s kostolíkom v Čeríne, Hornej Mičinej či... Viac Ponikách, patrí tento svätostánok do špecifickej, nesmierne hodnotnej skupiny malých stredovekých vidieckych kostolíkov Zvolenskej kotliny. Kostolík má okrem krásneho exteriéru aj veľmi vzácny dobový interiér.

Čertova skala

Čertova skala (8 km)

Jedná sa o veľký balvan s objemom približne 5000 litrov, ktorý je s pevným podkladom spojený len malou plochou. Pôsobí tak veľmi vratko, aj keď je na skale zasadený pomerne pev... Viacne. K balvanu sa viaže legenda, ktorá vraví, že balvan vypadol z rúk čertovi, ktorý ho chcel za trest zhodiť na obyvateľov obce Budča. Práve z tejto obce vedie ku kameňu náučný chodník.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (9 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky (11 km)

V tomto nádhernom háji sa nachádza asi 600 dubov, ktoré majú aj viac ako 400 rokov.

Háj Gavurky

Háj Gavurky (11 km)

Háj Gavurky je najväčším podobným hájom na Slovensku. Takýchto hájov sa na Slovensku zachovalo už len veľmi málo. Je plný 300-400 ročných dubov a na svoje si tu prídu najmä... Viac milovníci pokoja a pobytu v prírode. Háj Gavurky je domovom mnohých vzácnych druhov vtáctva, hmyzu a iných živočíchov, vďaka čomu ho navštevujú nielen turisti, ale aj domáci a zahraniční prírodovedci. Lokalita je zapísaná v zozname chránených území európskeho významu.

Historická železnica vo Vígľaši

Historická železnica vo Vígľaši (12 km)

Atrakcia sa nachádza priamo v obci Vígľaš pri hlavnej ceste. Pozostáva z parnej lokomotívy a vozňov, ktoré sa kedysi používali na zvážanie dreva z Poľany. Do dnešného dňa zostal... Viac zo železnice iba krátky úsek, ktorý je chránený ako technická pamiatka.

Víglašský zámok

Víglašský zámok (12 km)

Zámok na Vígľaši zohral významnú úlohu v protitureckých bojoch, bol však aj obľúbeným letným sídlom mnohých uhorských kráľov (Žigmund Luxemburský, Matej Korvín). Ľudovít I. začal... Viac na Vígľaši budovať hradné sídlo, ktoré neskôr dokončuje práve Žigmund Luxemburský. Ten ho aj dáva prestavať na lovecký zámok. Je ľahko dostupný zo všetkých krajských miest, leží len pár minút od letiska Sliač. V súčasnosti je v priestoroch kašieľa hotel The Grand Vígľaš, ktorý okrem ubytovania a wellness ponúka tiež zaujímavé zámocké a historické aktivity vrátane poľovníckeho servisu alebo jazdy na koňoch, tenisu, turistiky a cykloturistiky.