Celodenný vstup do Aquathermalparku v Oraviciach

Aquapark Oravice, Tvrdošín - Liesek - Vitanová - Oravice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Celodenný vstup do Aquathermalparku v Oraviciach

LokalitaAquapark Oravice, Tvrdošín - Liesek - Vitanová - Oravice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 4.9.2016 do 23.12.2016 podľa dostupnosti.

Pre všetkých, ktorí si chcú dopriať relax, ale najmä dobrú náladu pri plávaní, šantení vo vlnách a chutnom občerstvení. Aquapark v lone panenskej prírody s kúpaním v každom počasí a každom ročnom období v geotermálnej vode s blahodarným účinkom.

O aquaparku

Pre všetkých, ktorí si chcú dopriať relax, ale najmä dobrú náladu pri plávaní, šantení vo vlnách a chutnom občerstvení je tu pre vás Aquapark Oravice.

 

Popritom môžete spoznať najkrajšiu časť Slovenska. Prírodné danosti Oravy tvoria ideálne podmienky na turistiku, dokonalú pohodu a pastvu pre oči. Krásy hôr obdivujú celoročne turisti z celého sveta.


 
AQUAPARK ORAVICE leží na území regiónu Oravy – Západné Tatry na hranici Tatranského Národného parku v blízkosti Tichej a Juráňovej doliny, takmer na hranici s Poľskou republikou, len niekoľko km od Oravského hradu či Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná geotermálna voda s blahodarným účinkom s teplotou až 58 °C, vďaka ktorej je tento aquapark jedinečný. Celková plocha všetkých bazénových plôch v plnej prevádzke je 1545 m². Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato – siričitá s vysokým obsahom železa. Aquapark v lone panenskej prírody umožňuje kúpanie v každom počasí a každom ročnom období.

 
Geotermálna voda v Oraviciach môže byť vďaka vysokému obsahu minerálov podpornou terapiou v liečení tela aj duše.
 • Voda vyviera z hĺbky 1611 metrov
 • Teplota vody: 58 °C
 • Zloženie vody: vápnik, horčík, mangán, hydrogénuhličitany, lítium, železo, sírany

Relaxačný geotermálny bazén B2
Typ bazénu: s vnútornou aj vonkajšou časťou
Teplota vody: 38 °C
Vodná plocha vnútornej časti: 30,2 m²
Vodná plocha vonkajšej časti: 44,2 m²
Vodné atrakcie: lavica s vodnými masážnymi tryskami

Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov v roku (okrem detského bazéna a tobogana)

V areáli sa nachádzajú šatne, bistro, kaviareň, terasová vonkajšia kaviareň, bufet, morský aerosolový kúpeľ, veľký plavecký bazén, geotermálny relaxačný bazén, 2x Whirpool, športovo – relaxačný bazén, vlnový bazén, detský bazén a tobogán. V plnej prevádzke je k dispozícii aj fínska sauna a široká ponuka masáží s odpočinkovou miestnosťou.

Bazény sú vybavené vodnými atrakciami, ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chrliče a masážne trysky. Súčasťou vybavenia Thermalparku sú lehátka zadarmo. Pri vstupe dostanete náramok s čipom, do ktorého sa načítava výška konzumného v občerstvovacích zariadeniach a taktiež slúži na otváranie a zatváranie skriniek. Hotovosť tak budete potrebovať až pri odchode, kedy všetko naraz zaplatíte. Príďte si príjemne oddýchnuť, zabaviť sa a načerpať nové sily.
 

VODNÝ SVET – najväčšia atrakcia na Slovensku a v okolí: Umelé vlny

Športovo – relaxačné bazény sú prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená pre aktívnych športovcov s chuťou si zaplávať a druhá časť s vodnými tryskami slúži na relax. Športovo – relaxačný bazén ponúka rôzne atrakcie, ako sú masážne lavice, masážne trysky či veľký vodný hríb. Plavecká časť športového bazéna má dĺžku 25 m. V jesennom a zimnom období je tento bazén prevádzkovaný ako Veľký relaxačný geotermálny bazén s teplotou vody až 38 °C.
 


Umelé vlny

 
Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačných bazénov je však bazén s umelými vlnami, ktorý ponúka zaujímavé spestrenie pobytu v Thermalparku. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú umelé vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Plávanie v takomto bazéne je náročnejšie, ako plávanie v bežnom plaveckom bazéne. Napriek tomu ide o zaujímavý a príjemný zážitok. Zažite vlnobitie v Aquaparku Oravice. Prevádzka vlnového bazéna v jesennom a zimnom období môže byť z dôvodu nepriaznivých klimatických podmienok alebo iných príčin pozastavená, prerušená alebo úplne zastavená.


Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prírodná geotermálna voda
  Prírodná geotermálna voda
 • Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov
  Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov
 • Vodné atrakcie: lavica s vodnými a vzduchovými masážnymi tryskami
  Vodné atrakcie: lavica s vodnými a vzduchovými masážnymi tryskami
 • Zadarmo detský kútik, morský aerosolový kúpeľ
  Zadarmo detský kútik, morský aerosolový kúpeľ
 • K dispozícii šatne, skrinky, sprchy
  K dispozícii šatne, skrinky, sprchy

Ukončené
od 8,90 €

Bežná cena: 17 - 64,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 068 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Oravice 109
02744 Tvrdošín
043 550 46 01

recepcia@aquaparkoravice.sk
www.aquaparkoravice.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

5
km
Juráňova dolina

Juráňova dolina

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

8
km
Múzeum oravskej dediny

Múzeum oravskej dediny

Skanzen sa nachádza v krásnom prostredí Západných Tatier. Nájdete tu viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy ale aj technické pamiatky,... Viac napríklad mlyn na vodný pohon.Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia.

8
km
Brestovská jaskyňa

Brestovská jaskyňa

Táto jaskyňa bola ľuďom známa odpradávna, verejnosti ju ale sprístupnili len nedávno. Nachádza sa oproti skanzenu v Zuberci a je to jediná verejnosti prístupná jaskyňa na Ora... Viacve. Prechádzka po sprístupnenej časti jaskyne trvá okolo 50 minút a návštevníci počas nej zdolajú 434 metrov a 240 schodov.

9
km
Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska

Nachádza sa v Západných Tatrách na ploche 35 km². Je 9 km dlhá a po obvode meria približne 27 km. V sezóne patrí k najnavštevovanejším dolinám v poľských Tatrách. Dolina... Viac Kościeliska je súčasťou Tatrzańskiego Parku Narodowego a východiskom do mnohých iných dolín.

10
km
Roháčske plesá

Roháčske plesá

Roháčske plesá sú asi najviac navštevovanou lokalitou v Západných Tatrách. Hlavné štyri plesá sa nachádzajú v „terasách“ nad sebou, na zostupe cez Spálenú dolinu sa nachádza... Viac ďalšie, Opálové pliesko a nižšie nájdete Roháčsky vodopád.

11
km
Ostrý Roháč

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč je vrchol, na ktorý sa dostanete po ceste zo Smutného na Jamnické sedlo. Skalnými úsekmi a reťazami sa radí medzi tie ťažšie turistické úseky, ktoré nájdete v... Viac Západných Tatrách. Naskytnú sa vám tu ale krásne výhľady, napríklad na Roháčske plesá.

12
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

13
km
Kríž na vrchole Giewontu

Kríž na vrchole Giewontu

Giewont nie je síce svojou výškou 1894,5 m n.m. najvyšším vrcholom poľských Tatier, rozhodne však patrí medzi najnavštevovanejšie. Pôvodný drevený kríž na jeho vrchole vysvätili... Viac už v septembri roku 1900, ten však zmietla víchrica. Dnes tu preto stojí 15 metrový kríž vyrobený z ocele, ktorý postavili o rok neskôr.

14
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patrí k navyšším v Západných Tatrách. Je vysoký asi 23 metrov s priemerným sklonom asi 80°. Vedie k nemu turistický chodník. Nachádza sa neďaleko vyznačenej cesty na... Viac vrchol Giewont - takže ak sa chytaté zdolať tento vrchol, vodopád Siklawica by ste nemali vynechať.

14
km
Bystrá

Bystrá

Bystrá je so svojou výškou 2248 m.n.m. najvyšším vrcholom Západných Tatier. Vrch má hôľnato-skalnatý charakter, výstup naň je teda vhodný takmer pre každého. Dostanete sa sem... Viac napríklad po modrej trase z Podbanského.

14
km
Drevený Kostol všetkých svätých

Drevený Kostol všetkých svätých

V roku 2008 bol tento kostol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Pochádza z druhej polovice 15. storočia a v ... Viac17. storočí ho renesančne upravili. Jeho dominantou je barokový oltár z konca 17. storočia s obrazom Všetkých svätých.

Mohlo by sa vám páčiť