Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 6,90 €

Bežná cena
15 - 21 €

Celodenný vstup do bazénového sveta Wellness Hotela Patince****

  Wellness Hotel Patince**** , Patince (mapa)

4,46 / 5

Veľmi dobré (336 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 5.9.2016 do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

3141 x kúpené

Skočte do vody v bazéne, ktorý má hrdé prvenstvo na Slovensku. Je najväčší krytý relaxačný bazén. Vyskúšajte napríklad masážne vodné postele alebo trysky. Vyblázniť sa môžete na divokej rieke alebo sa schovať do jaskyne. Aj vaše ratolesti si prídu na svoje v bazéniku s toboganom. Potrebujete viac?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku
 • Atrakcie: masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa
 • Rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.
 • Odporúčané klientmi Zľavaňa.sk
 • 3 druhy sáun

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 5.9.2016 do 31.3.2017.
 • Dieťa do 6 rokov v sprievode platiacej osoby má vstup zadarmo
 • Kupón neplatí v termínoch 10. 2. - 12. 2. 2017, 20. 2. - 26. 2. 2017

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Pri vstupe do hotela je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom

Doplňujúce informácie

 • Pri väčšom počte osôb odporúčame rezerváciu vopred na tel. č. recepcie +421 35 7908 500 alebo +421 918 886 715
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,46 / 5

Hodnotené 336x

Veľmi dobré

183 zákazníkov odporúča

 • 5200x
 • 4103x
 • 324x
 • 27x
 • 12x
 • 4,59 Spokojnosť s personálom
 • 4,43 Čistota zariadenia

3.4.2017

Katarina hodnotila túto ponuku Celodenný vstup do bazénového sveta - pre...

Výborný relax

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


31.3.2017

Maria hodnotila túto ponuku Celodenný vstup do bazénového sveta so...

Zo strany Zlavadna ziaden problem. Wellnes v Patinciach priemerny,ale myslim,ze tam uz viac nepojdeme.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (81)

Kontakt

  Wellness Hotel Patince****

Patince 431
94639 Patince
+421 35 790 85 00

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00

wellnesspatince@wellnesspatinc...
http://www.wellnesspatince.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Wellness Patince

Wellness Patince (2 km)

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete bazénový a saunový svet ale užijete si tu aj rôzne masáže na požiadanie. Wellness využíva liečivé termálne pramene, v bazénoch je voda s... Viac teplotou 30° - 36°C. Nachádza sa tu napríklad bazén s vodnými delami, perličkové kúpele, vodné masážne postele alebo divoká rieka a detský bazén.

Komárňanská pevnosť

Komárňanská pevnosť (13 km)

Pevnosť v Komárne je svojou zachovalosťou a rozlohou jedinečnou nielen na Slovensku ale aj v Európe. Aj pre je navrhnutá na zápis do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Jedná sa v... Viac podstate o viacero menších pevností, ktoré spolu tvoria fortifikačný systém. Vznikať začal po vpáde Turkov na naše územie v 16. storočí.

Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach

Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach (18 km)

Roľnícky dom patrí do expozície Podunajského múzea v Komárne. Reprezentuje ľudovú architektúru oblasti a tradičné bývanie. Dom, v ktorom expozícia sídli, bol podľa záznamu... Viac postavený v roku 1871 a dnes je vyhlásený za pamiatkovo chránený objekt. Návštevu a prehliadku tohto objektu je potrebné telefonicky vopred nahlásiť.

Lodný mlyn Kolárovo

Lodný mlyn Kolárovo (30 km)

V Kolárove je posledný exemplár plávajúceho mlyna a jediný lodný mlyn na Slovensku. V mlyne sídli Múzeum vodného mlynárstva. Je umiestnený na mŕtvom ramene Dunaja, postavený je... Viac na dvoch rovnobežných člnoch a ukotvený o breh rieky. Mlyn je plne funkčný, nepoužíva sa však z dôvodu stojacej vody v mŕtvom ramene. Nachádzajú sa v ňom komponenty z pôvodného mlyna a historická expozícia. Zaujímavosťou je napríklad benzínový agregát z prelomu 19. a 20. storočia, pripomínajúci malú lokomotívu, ktorý údajne patrí medzi prvé mechanizmy na svete, vďaka ktorým vyrábali stroje rybárske siete.

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika (30 km)

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.

Termálne kúpalisko Štúrovo

Termálne kúpalisko Štúrovo (33 km)

Areál kúpaliska Vadaš ponúka množstvo vonkajších bazénov, vrátane bazénu s umelými vlnami, detského bazénu alebo masážneho bazénu. K dispozícii sú rovnako aj vnútorné bazé... Viacny. Okrem toho si návštevníci môžu užívať kopu šmýkačiek, ktoré sú súčasťou tobogánového svetu a ďalšie vodné atrakcie. Nechýbajú ani športoviská, ako sú tenisové kurty, minigolf, či ihrisko na plážový volejbal

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď (38 km)

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska (40 km)

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Veľký Meder (41 km)

Thermalpark Corvinus využíva minerálnu vodu z dvoch rôznych prameňov. Ponúka rôzne bazény a atrakcie, napríklad perličokový bazén, bazén s hydromasážami a vodopádmi alebo detský a... Viac rodinný bazén. Thermalpark je otvorený celoročne.

Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach (47 km)

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (55 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Dunajské mlyny

Dunajské mlyny (55 km)

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.