Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 10,90 €

Bežná cena
23,60 - 61 €

Celý deň vo vodnom raji Aqualand Moravia: skvelý vianočný darček

  AQUALAND Moravia, Česko - Pasohlávky (mapa)

4,57 / 5

Vynikajúce (1 128 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 25.11.2016 do 24.3.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

6718 x kúpené

Nekonečná jazda až 20-timi toboganmi, nekončené kúpanie v 12 bazénoch. Jednoducho nekonečná zábava v najväčšom aquaparku ČR len 90 min. od Bratislavy. Celodenné vstupy, procedúry vo Forum Romanum Wellness či koláč v Coffeelande. Zakúpte jedinečný vianočný darček

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR
 • 12 bazénov, 20 tobogánov a šmykľaviek
 • Zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku
 • Deti do 100 cm vstup zadarmo
 • Parkovanie zdarma

V cene je zahrnuté

 • Celodenný vstup do Aqualand Moravia

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 25.11.2016 do 24.3.2017.
 • Kupóny platia od pondelka - do nedele
 • Kupóny nie je možné využiť v termíne od 26. 12. 2016 do 1. 1. 2017
 • Deti do 100 cm vstup zadarmo (kompletný cenník TU)
 • Procedúry je možné využiť vo Forum Romanum Wellness, nutná e-mailová rezervácia vopred, inak nie je možné prevedenie garantovať - rezervácie mailom na wellness@aqualand-moravia.cz

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 25.11.2016 do 24.3.2017
 • Vytlačený kupón platí ako vstupenka

Voliteľné príplatky

 • Predĺženie pobytu v SPA bude možný za doplatok za 29 Kč/30 min
 • Opätovný vstup do SPA možný za doplatok 189 Kč/150 min
   

Doplňujúce informácie

 • V prípade zakúpenia celodenného vstupu do Aqualand Moravia vrátane masáže alebo sírneho kúpeľa je potrebné využiť procedúru aj vstup do Aqualand Moravia v jeden deň. Rezervácia procedúry je potrebná ihneď po zakúpení kupónu e-mailom na wellness@aqualand-moravia.cz
 • V balíčku so vstupom do wellness Forum Romanum je vstup umožnený aj deťom od 15 rokov, deti mladšie ako 15 rokov môžu využiť detské saunovanie v sprievode dospelej osoby v nedeľu od 11.30 do 13.30 hod.
 • Saunový svet je v štandardnej prevádzke Po - So od 12.00 - 21.00 a v Ne od 13.30 - 21.00 hod.
 • Storno podmienky (platia pre vstupy s procedúry): Pri zrušení rezervácie procedúry najneskôr do 48 hodín pred dohodnutým termínom ostáva kupón v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie v kratšej dobe než 48 hodín pred dohodnutým termínom kupón prepadá v plnej výške a je považovaný za uplatnený. Možnosť zmeniť rezerváciu termínu max. jedenkrát.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,57 / 5

Hodnotené 1 128x

Vynikajúce

672 zákazníkov odporúča

 • 5777x
 • 4261x
 • 361x
 • 216x
 • 113x
 • 4,72 Čistota a komfort
 • 4,65 Prostredie prevádzky
 • 4,40 Služby
 • 4,85 Rezervácia a uplatnenie kupónu
 • 4,71 Personál

19.9.2017

Milan hodnotil túto ponuku Celodenný vstup do Aqualand Moravia (bez...

vyborny relax

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


3.5.2017

Mária hodnotila túto ponuku Celodenný vstup do Aqualand Moravia +...

Velmi sa mi páčilo, všetko prebiehalo bez problémov, personál Aqualandu bol naozaj milý a ústretový. Tobogány úplna šupa a welness ponúka fakt skvelý oddych. Vrelo odporúčam!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (225)

Kontakt

  AQUALAND Moravia

Pasohlávky č. ev 110
691 22 Pasohlávky

Otváracie hodiny: denne od 10:00 do 21:00

info@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

  Forum Romanum Wellness

Pasohlávky č. ev 110
691 22 Pasohlávky

Otváracie hodiny:

PO – SO vždy od 12:00-21:00

NE 11:30-13:30 - detské saunovanie

od 13:30 - štandardná prevádzka

wellness@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (41 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (44 km)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (44 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (45 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (47 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (48 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (51 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (64 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (64 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (64 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Hrad Branč

Hrad Branč (68 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa (68 km)

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.