Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 6,50 €

Bežná cena
11 - 15 €

Štvorhodinová zábava pre dospelých aj deti so skipasmi v Jasenskej doline

  Lyžiarske stredisko Jasenská dolina, Veľká Fatra - Kašová (mapa)

4,68 / 5

Vynikajúce (904 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 9.1.2017 do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

8260 x kúpené

Poriadne obliecť, navoskovať lyže a zatiahnuť viazanie. Zoberte termosku s teplým čajom, naložte deti a môže sa ísť! Kam? V lyžiarskom stredisku Jasenská dolina - Kašová môžete 4 hodiny brázdiť svahy za super cenu - deti už od 6,50 € a dospelý len za 8,90 €. Platí do 31.3.2017, resp. do ukončenia zimnej sezóny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Stredisko Kašová pre menej náročných i pokročilejších lyžiarov
 • 4-sedačková lanovka a 5 vlekov
 • Takmer 3 km upravených zjazdoviek
 • Zasnežovací systém
 • Celý lyžiarsky areál je osvetlený a ozvučený

V cene je zahrnuté

 • 4-hodinový skipas do Jasenskej doliny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 9.1.2017 do 31.3.2017.
 • Začiatok a koniec zimnej sezóny závisí od snehových podmienok

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné vymeniť za skipas v Informačnom centre Jasenská dolina
 2. Kupón je platný cez týždeň i cez víkend
 3. Maximálny počet kupónov na osobu je 5 ks

Doplňujúce informácie

 • Skipas je možné využiť aj na večerné lyžovanie
 • Zálohová platba za bezkontaktnú kartu 5 €
 • Kupón platí len pre stredisko Kašová
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami
 • Lyžovanie je možné v prípade priaznivých podmienok

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,68 / 5

Hodnotené 904x

Vynikajúce

475 zákazníkov odporúča

 • 5658x
 • 4212x
 • 326x
 • 25x
 • 13x
 • 4,73 Spokojnosť s personálom
 • 4,90 Rezervácia a uplatnenie kupónu

10.5.2017

Lea hodnotila túto ponuku 4-hodinový skipas pre dieťa vo veku od 4 do...

Super

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


16.3.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil túto ponuku 4-hodinový skipas pre dieťa vo veku od 4 do...

Chodím lyžovať s vnučkou a vnukom a tí sem radi chodia.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (98)

Kontakt

Aktivity v okolí

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (5 km)

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

Gaderská dolina

Gaderská dolina (7 km)

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine (7 km)

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum (9 km)

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

Hrad Blatnica

Hrad Blatnica (9 km)

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

Ostrá

Ostrá (11 km)

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce (15 km)

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (18 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (19 km)

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

Vlkolínec

Vlkolínec (20 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele (20 km)

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch) (21 km)

Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný... Viac hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.