Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 105 €

Bežná cena
178 - 439 €

Last minute pre dvoch v romantickom historickom kaštieli s kráľovským wellness – Gino Park Palace****

  Hotel Gino Park Palace****, Považská Bystrica (mapa)

4,73 / 5

Vynikajúce (97 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 12.12.2016 do 31.3.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

51 x kúpené

Prechádzka po nádvorí, po ktorom kedysi chodili šľachtici a noblesné dámy, vám pripomenie časy dávno minulé. Ubytovanie v izbách Štandard aj Deluxe, honosné raňajky a 3- až 4-chodová večera tak, ako sa na panstvo patrí. A k tomu neobmedzený kráľovský wellness so saunami, vírivkou, tepidáriom, Kneippovým kúpeľom či masážami. Romantika ako žiadna iná...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rozprávkový kaštieľ Gino Park Palace****
 • Vynikajúce hodnotenie od zákazníkov
 • Expozícia historického nábytku a kaplnka
 • Ubytovanie v izbe najvyššieho ponúkaného štandardu
 • Oklopené upraveným zeleným parkom

V cene je zahrnuté

 • Rozprávkový pobyt v kaštieli Gino Park Palace****

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 12.12.2016 do 31.3.2017.

Ako využiť kupón

 1. Nutná rezervácia vopred na tel. čísle +421 42 4459 600, +421 917 998 877  alebo info@parkpalace.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Rezervácia je záväzná
 • V prípade záujmu je možné kupón vymeniť za darčekovú poukážku priamo od Gino Park Palace****

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,73 / 5

Hodnotené 97x

Vynikajúce

67 zákazníkov odporúča

 • 579x
 • 412x
 • 34x
 • 22x
 • 10x
 • 4,79 Spokojnosť s personálom
 • 4,97 Čistota zariadenia
 • 4,46 Kvalita wellness
 • 4,46 Kvalita ubytovania
 • 4,93 Prostredie zariadenia
 • 4,82 Rezervácia a uplatnenie kupónu

24.5.2017

Olga hodnotila túto ponuku Balík Deluxe pre 2 osoby na 2 noci

Super! SUPER a ešte raz super! Nezabudnuteľný pobyt. Všetko bolo na vysokej úrovni. Personál? Nádherní a ochotní anjeli. Veľmi pekne ďakujeme. Často spomíname a každému úprimne odporúčame.

Hodnotenie pomohlo 2 zákazníkom z 2. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie


16.3.2017

Ján hodnotil túto ponuku Balík Deluxe pre 2 osoby na 1 noc

Boli sme veľmi spojný . Doporučíme takýto relax svojím známym a priateľom. A my si zopakujeme takýto relax v najbližšej dobe.

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (23)

Kontakt

  Hotel Gino Park Palace****

Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
+421 42 4459 600, +421 917 998 877

info@parkpalace.sk
http://www.parkpalace.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Považský hrad

Považský hrad (3 km)

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (6 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (13 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (16 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (16 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej (18 km)

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (19 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (19 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (19 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (20 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Čičmany

Čičmany (21 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.