od 9,90 €

Bežná cena
19,90 - 21,90 €

Kvalitné steaky v lukratívnom prostredí Bratislavského hradu v reštaurácii Hradná Hviezda

  Bratislava - Staré Mesto - Bratislavský hrad (mapa)

4,58 / 5

Vynikajúce (511 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 6.4.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

299 x kúpené

Garancia+

Poriadny kus poctivého mäsa, ktoré len tak zasyčí na rozpálenej panvici a potom napäto čaká na tanieri, pokiaľ ho rozkrojíte. Šťavnatý, plný chuti, doplnený o vyladené prílohy - taký je steak snov, ktorý túžite jesť niekoľkokrát do týždňa. A môžete, v štyroch podobách ho nájdete v Hradnej Hviezde.

 • Reštaurácia priamo v areáli hradu
 • Elegantný interiér
 • Vynikajúce steaky na štyri spôsoby
 • Kvalitné suroviny od vybraných dodávateľov
 • Lokálne a sezónne produkty

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 6.4.2017.
 • Bez rezervácie cez rezervačný systém nie je možné kupón využiť
 • Poskytovateľ - reštaurácia Hradná Hviezda si účtuje 10 % obslužné

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 1 osoba

10,90 €
- 50 % / 21,90 €

0,00 €

Garancia+

Ak nestihnete využiť kupón, spolu s partnerom HRADNÁ HVIEZDA s. r. o. vám vrátime až 70 % jeho hodnoty formou kreditu.


Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie cez rezervačný systém

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,58 / 5

Hodnotené 511x

Vynikajúce

344 zákazníkov odporúča

 • 5362x
 • 4107x
 • 327x
 • 28x
 • 17x
 • 4,68 Jedlo a nápoje
 • 4,61 Personál
 • 4,55 Interiér a vybavenie
 • 4,85 Rezervácia a uplatnenie kupónu

20.3.2017

Juraj hodnotil túto ponuku 200 g Hovädzí steak s grilovanými hráškovými...

Vzhladom na to, aka perfektna je tato restauracia, tak maju toalety horsej kvality.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


19.3.2017

Alexander hodnotil túto ponuku 200 g Hovädzí steak s volským okom a...

prosterie velmi pekne, mili personal a jedlo vynikajuce, urcite pojdeme znova, lebo sme ochutnali predjedlo, polievku, steak aj dezert, vsetko bolo super

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (142)

Kontakt

Aktivity v okolí

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (0 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by Vás zaujímať