Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 19,90 €

Bežná cena
32 - 35 €

4-chodové menu alebo brunch a originálny wellness v Trenčianskych Tepliciach v kúpeľoch Zelená žaba

  KÚPELE ZELENÁ ŽABA, Trenčianske Teplice (mapa)

4,55 / 5

Vynikajúce (60 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 2.3.2017 do 31.5.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

194 x kúpené

Hlboko v lese pod korunami stromov, kde znejú krásne tóny vetra, sa ako vystrihnuté z knihy Tolkiena pýšia 4 úchvatné sauny. V unikátom wellness, ktorý ešte dýcha novotou, zabudnete na všetky vaše problémy. A 4-chodové menu bude len príjemnou bodkou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 4 sauny
 • Luxusná vírivka a ochladzovací bazén
 • Komplex pri legendárnom kúpalisku Zelená žaba
 • Hlavné jedlo na výber z 2 menu
 • Prefesionálni kuchári so zahraničnými skúsenosťami

V cene je zahrnuté

 • Gastronomický zážitok

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.3.2017 do 31.5.2017.
 • Kupón je potrebné priniesť vytlačený so sebou a preukázať sa ním pri pokladni
 • Prevádzka reštaurácie je otvorená piatok  - nedeľa v čase 12.00 hod. – 21.00 hod.
 • Nedeľný brunch pre 2 osoby sa koná v termíne 26. 3. 2017

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na +421 32 774 32 04 alebo mailom info@kupelezelenazaba.sk, rezervácia Brunchu nutná na 0903987 031
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,55 / 5

Hodnotené 60x

Vynikajúce

31 zákazníkov odporúča

 • 539x
 • 415x
 • 36x
 • 20x
 • 10x
 • 4,53 Spokojnosť s personálom
 • 4,27 Rezervácia a uplatnenie kupónu

3.6.2017

Nina hodnotila túto ponuku 4-chodové menu a 2-hodinový vstup do...

Wellness bol netradičný, priamo v prírode, čo bolo perfektné. Jedlo chutilo naozaj úžasne, dlho som nejedla niečo tak chutné :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


20.5.2017

Kristína hodnotila túto ponuku 4-chodové menu a 2-hodinový vstup do...

Túto ponuku sme využili už 3 - krát a vždy sme veľmi spokojné. Saunový svet je super a po dvoch hodinách relaxu sa ísť dobre najesť je TOP. Odporúčame.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (16)

Kontakt

  KÚPELE ZELENÁ ŽABA

17. novembra 17
914 51 Trenčianske Teplice
032 774 32 04

Otváracie hodiny:
Nedeľa – Štvrtok 9:00 - 19:00
Piatok - Sobota 9:00 - 20:00

info@kupelezelenazaba.sk
http://www.kupelezelenazaba.sk...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zelená žaba

Zelená žaba (100 m)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (500 m)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (10 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (18 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (18 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (23 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (23 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (24 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Čičmany

Čičmany (25 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (27 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (29 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (29 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.