od 59 €

Bežná cena
98 - 126 €

Pokojná dovolenka v súkromí Privátu Aniel na Liptove so vstupmi do aquaparku Tatralandia alebo Bešeňová

  Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves (mapa)

4,67 / 5

Vynikajúce (15 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

4 x kúpené

Každodenná paneláková rutina vám už lezie hore krkom? Hovoríte si, že raz budete mať dom na dedine? Kde budú iba vtáčiky štebotať? Kde si vychutnáte rannú kávu s východom slnka? Kde vám okolo uší bude spievať jemný vánok? Vyskúšajte to. Súkromný Privát Aniel na Liptove vás prichýli a naplní túžbu pokoja a kľudu.

 • Vhodný pre pobyty s deťmi
 • Vstupy do Tatralandie alebo Bešeňovej v cene
 • Nachádza sa na rozľahlom pozemku
 • Veľké, chránené parkovisko, ktoré je 24 hodín osvetlené
 • Drevený altánok vhodný na posedenie

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 2 noci v Priváte Aniel
 • 2x celodenný  vstup do Tatralandie alebo do Bešeňovej, platný v termíne od 20.3. - 14.6.2017,  neplatí v termínoch 13.-17.4.2017 a 29.4.-8.5.2017 (zahŕňa 10 bazénov, 6 toboganov šmýkačiek, vonkajšie a vnútorné vírivky, parkovanie, skrinka, slnečník)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.6.2017.
 • Vstup do aquaparku neplatí v termínoch 13.-17.4. 2017 a 29.4.-8.5. 2017
 • K dispozícii plne vybavená kuchyňa

Kalendár

Kalendár bol aktualizovaný dňa 23.3. o 10:39
Po zakúpení kupónu odporúčame okamžitú rezerváciu

  voľné      skoro obsadené      obsadené

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
 • 2 osoby

59,00 €
- 40 % / 98 €

0,00 €

 • 2 noci
 • 4 a viac osôb

79,00 €
- 37 % / 126 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie prostredníctvom e-mailu: aniel.privat@gmail.com alebo telefonicky na: 0911 727 633
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Deti do 2 rokov: 0 €/noc - bez nároku na lôžko

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Rezervácia je záväzná

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,67 / 5

Hodnotené 15x

Vynikajúce

9 zákazníkov odporúča

 • 511x
 • 43x
 • 31x
 • 20x
 • 10x
 • 4,91 Personál

10.3.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci + vstup do...

Privát Anjel hodnotím kladne a nie je vylúčené, že jeho služby s priateľom opäť využijeme. Prostredie je príjemné a cena zodpovedá vybaveniu. Jediným negatívom je možno dlhšia cesta kľukatiaca sa cez dedinky kým sa človek dostane ku privátu, ale nieje to zas až tak zlé ;-)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


13.10.2016

Silvia hodnotila ponuku Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci + vstup do...

Všetko super. Ochotná majiteľka. Ďakujeme,

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (4)

Kontakt

  Aniel Privat

Pavlova Ves 120
032 21 Liptovský Mikuláš
+421 911 727 633

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

aniel.privat@gmail.com
http://www.anielprivat.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (3 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Tatralandia

Tatralandia (3 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (6 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Žiar - Dolinky

Žiar - Dolinky (7 km)

Na konci obce Ždiar nájdete toto lyžiarske stredisko Dolinky. Ponúka 2 lyžiarske vleky s dvoma zjazdovkami. Obľúbené je tu aj večerné lyžovanie. Zo služieb sú k dispozícií... Viac skiservis a požičovňa výstroje, bufet, bezplatné parkovanie a bežecké stopy.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (7 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy (8 km)

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

Marina Liptov

Marina Liptov (8 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (8 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (8 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa (9 km)

Medvedia štôlňa je jediným verejnosti prístupným banským dielom na Liptove. Zároveň je najdlhšou štôlňou v Západných Tatrách. Návštevníci tejto štôlne sa zoznámia s tajuplnými... Viac podzemnými priestormi vyhĺbenými v priebehu dlhých desaťročí. Prvý úsek expozície je umelo osvetlený, v ďalšom návštevníci používajú čelové lampy a v poslednom sú jediným zdrojom svetla klasické olejové kahance.

Opalisko

Opalisko (10 km)

Nad obcou Závažná Poruba v Nízkych Tatrách, 7 km od Liptovského Mikuláša, leží lyžiarske stredisko Opalisko. Zjazdovky tu majú celkovú dĺžku 3 262 m. Stredisko ponúka 2 červené... Viac zjazdovky (Galička a Stará) a 3 modré (Fajka, Kücbiel a Detská). Na vrchol vás vyvezie 2-sedačka alebo 4 lyžiarske vleky.

Bešeňová

Bešeňová (11 km)

Aquapark Gino Paradise Bešeňová ponúka 10 bazénov, 15 toboganov a šmákačiek, wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie. Počas leta sa tu o program pravidelne starajú... Viac animátori. Nájdete tu bazény s geotermálnou ale aj čírou vodou.

Mohlo by Vás zaujímať