Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 59 €

Bežná cena
98 - 126 €

Pokojná dovolenka v súkromí Privátu Aniel na Liptove so vstupmi do aquaparku Tatralandia alebo Bešeňová

  Aniel Privat, Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves (mapa)

4,82 / 5

Vynikajúce (17 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 20.3.2017 do 15.6.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

15 x kúpené

Každodenná paneláková rutina vám už lezie hore krkom? Hovoríte si, že raz budete mať dom na dedine? Kde budú iba vtáčiky štebotať? Kde si vychutnáte rannú kávu s východom slnka? Kde vám okolo uší bude spievať jemný vánok? Vyskúšajte to. Súkromný Privát Aniel na Liptove vás prichýli a naplní túžbu pokoja a kľudu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vhodný pre pobyty s deťmi
 • Vstupy do Tatralandie alebo Bešeňovej v cene
 • Nachádza sa na rozľahlom pozemku
 • Veľké, chránené parkovisko, ktoré je 24 hodín osvetlené
 • Drevený altánok vhodný na posedenie

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 2 noci v Priváte Aniel
 • 2x celodenný  vstup do Tatralandie alebo do Bešeňovej, platný v termíne od 20.3. - 14.6.2017,  neplatí v termínoch 13.-17.4.2017 a 29.4.-8.5.2017 (zahŕňa 10 bazénov, 6 toboganov šmýkačiek, vonkajšie a vnútorné vírivky, parkovanie, skrinka, slnečník)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 20.3.2017 do 15.6.2017.
 • Vstup do aquaparku neplatí v termínoch 13.-17.4. 2017 a 29.4.-8.5. 2017
 • K dispozícii plne vybavená kuchyňa

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie prostredníctvom e-mailu: aniel.privat@gmail.com alebo telefonicky na: 0911 727 633
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Deti do 2 rokov: 0 €/noc - bez nároku na lôžko

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Rezervácia je záväzná

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,82 / 5

Hodnotené 17x

Vynikajúce

12 zákazníkov odporúča

 • 515x
 • 41x
 • 31x
 • 20x
 • 10x
 • 5,00 Personál
 • 5,00 Čistota a komfort
 • 4,50 Prostredie prevádzky
 • 4,25 Služby
 • 4,75 Rezervácia a uplatnenie kupónu

10.3.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci + vstup do...

Privát Anjel hodnotím kladne a nie je vylúčené, že jeho služby s priateľom opäť využijeme. Prostredie je príjemné a cena zodpovedá vybaveniu. Jediným negatívom je možno dlhšia cesta kľukatiaca sa cez dedinky kým sa človek dostane ku privátu, ale nieje to zas až tak zlé ;-)

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie


13.10.2016

Silvia hodnotila ponuku Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci + vstup do...

Všetko super. Ochotná majiteľka. Ďakujeme,

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (4)

Kontakt

  Aniel Privat

Pavlova Ves 120
032 21 Liptovský Mikuláš
+421 911 727 633

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

aniel.privat@gmail.com
http://www.anielprivat.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (3 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Tatralandia

Tatralandia (3 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (6 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (7 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy (8 km)

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

Marina Liptov

Marina Liptov (8 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (8 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (8 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa (9 km)

Medvedia štôlňa je jediným verejnosti prístupným banským dielom na Liptove. Zároveň je najdlhšou štôlňou v Západných Tatrách. Návštevníci tejto štôlne sa zoznámia s tajuplnými... Viac podzemnými priestormi vyhĺbenými v priebehu dlhých desaťročí. Prvý úsek expozície je umelo osvetlený, v ďalšom návštevníci používajú čelové lampy a v poslednom sú jediným zdrojom svetla klasické olejové kahance.

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (11 km)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (11 km)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol (11 km)

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.