49 €

Bežná cena
75 €

2-hodinový relax v luxusne riešenom wellness centre zámku The Grand Vígľaš**** spolu s gurmánskym menu

  Detva - Vígľaš (mapa)

4,68 / 5

Vynikajúce (143 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 3.4.2017 do 31.5.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

7 x kúpené

Všadeprítomný nádych histórie a luxusu sa nesie celým zámkom až k samému wellness centru. Plávaním v 10-metrovom bazéne s protiprúdom posilníte svalstvo, vo vírivke zas prenecháte stres a napätie bublinkám. Vypoťte dušu v niektorej zo sáun a telo, naopak, potešte uvoľňujúcou masážou. K tomu ulahodíte aj svojim chuťovým pohárikom vďaka 2-chodovému menu s jahňacím mäskom a ovocným dezertom.

 • Zrekonštruovaný zámocký hotel
 • Wellness centrum na troch poschodiach
 • 10-metrový bazén s protiprúdom, vírivka aj sauny
 • Hradné reštaurácie Anjou Court a Ava Simone
 • Mimoriadne kladne hodnotená čistota a komfort

V cene je zahrnuté

 • Vstup do wellness centra na 2 hodiny pre 2 osoby
 • Dvojchodové menu pre 2 osoby:  jahňacie lýtko´sous vide´ na bylinkách podávané so zelerovým pyré  a baby špenátom (150 + 200 g) + dezert rebarborová tortička, malinovo-mätová redukcia (90 g)
 • 50 % zľava na 25-minútovú masáž

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.4.2017 do 31.5.2017.
 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne počas Veľkej noci (13.4. – 17.4.2017)
 • Kupón je možné využiť v čase od 15:00 – 20:00 hod. (keďže wellness je otvorené do 22:00 hod.)

Vyberte si z nasledujúcich možností

49,00 €
75 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nutná 24 h vopred na tel. č. 045/5245795 alebo e-mailom na: recepcia@grandviglas.com
 2. Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu. 
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití.

Doplňujúce informácie

 • Rezervácia je záväzná
 • Otváracie hodiny pre verejnosť: každý deň od 15:00 – 22:00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,68 / 5

Hodnotené 143x

Vynikajúce

106 zákazníkov odporúča

 • 5108x
 • 429x
 • 33x
 • 21x
 • 12x
 • 4,82 Jedlo a nápoje
 • 4,71 Interiér a vybavenie
 • 4,95 Rezervácia a uplatnenie kupónu
 • 4,62 Personál

2.3.2017

Marcela hodnotila ponuku Pobyt na 2 noci s nástupom na pobyt nedeľa...

...troška chladnejšia izba, ale ohrievač to vyriešil....ďakujeme.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


17.2.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci s nástupom na pobyt štvrtok...

Velmi pekny zamok!! Obdivuhodne ako z par starych murov dokazali ludia vytvorit nieco tak pekne. Mali sme prijemny pobyt s vybornym wellnesom, super vecerami, skvelymi postelami a prehliadkou zamku!!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (53)

Kontakt

  Hotel The Grand Vígľaš ****

Vígľaš 602
962 02 Vígľaš
045 5245795, 045 5245796

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia@grandviglas.com
http://grandviglas.com/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Grand Hotel Vígľaš

Grand Hotel Vígľaš (0 km)

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je miestom, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Oddýchnite si v hotelovom wellness centre, alebo sa zúčastnite prehliadky zámku s... Viac odborným výkladom. Wellness kráľovnej Barbary, honosne pomenované po rímsko-nemeckej cisárovnej a českej a uhorskej panovníčke z 15. storočia, sa rozprestiera na troch poschodiach s výhľadom na súkromnú terasu hotela. Veľkoryso riešená reštaurácia nazvaná podľa kráľovského rodu Anjou, ktorého prítomnosť vyjadrujú všadeprítomné rodové ľalie. Príjemné prostredie reštaurácie dopĺňa grandiózny krb, nad ktorým sa vyníma reliéfna rezba predstavujúca uhorského a českého kráľa a rímsko-nemeckého cisára Žigmunda pri audiencii poslov Rádu nemeckých rytierov.

Víglašský zámok

Víglašský zámok (0 km)

Zámok na Vígľaši zohral významnú úlohu v protitureckých bojoch, bol však aj obľúbeným letným sídlom mnohých uhorských kráľov (Žigmund Luxemburský, Matej Korvín). Ľudovít I. začal... Viac na Vígľaši budovať hradné sídlo, ktoré neskôr dokončuje práve Žigmund Luxemburský. Ten ho aj dáva prestavať na lovecký zámok. Je ľahko dostupný zo všetkých krajských miest, leží len pár minút od letiska Sliač. V súčasnosti je v priestoroch kašieľa hotel The Grand Vígľaš, ktorý okrem ubytovania a wellness ponúka tiež zaujímavé zámocké a historické aktivity vrátane poľovníckeho servisu alebo jazdy na koňoch, tenisu, turistiky a cykloturistiky.

Historická železnica vo Vígľaši

Historická železnica vo Vígľaši (0 km)

Atrakcia sa nachádza priamo v obci Vígľaš pri hlavnej ceste. Pozostáva z parnej lokomotívy a vozňov, ktoré sa kedysi používali na zvážanie dreva z Poľany. Do dnešného dňa zostal... Viac zo železnice iba krátky úsek, ktorý je chránený ako technická pamiatka.

Stredoveký kostolík v Zolnej

Stredoveký kostolík v Zolnej (8 km)

V Zolnej neďaleko Zvolena sa nachádza prekrásny ranogotický kostolík z 13. storočia. Je to jedna z najstarších stavieb v regióne. Spoločne s kostolíkom v Čeríne, Hornej Mičinej či... Viac Ponikách, patrí tento svätostánok do špecifickej, nesmierne hodnotnej skupiny malých stredovekých vidieckych kostolíkov Zvolenskej kotliny. Kostolík má okrem krásneho exteriéru aj veľmi vzácny dobový interiér.

Hradisko Kalamárka

Hradisko Kalamárka (10 km)

Kalamárka je prírodná lokalita v Detvianskom predhorí Poľany. Vyznačuje sa atraktívnym, extrémne členitým reliéfom vhodným ako horolezecké cvičné terény. Na Kalamárku je prístup... Viac autom rovno ku skalám.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (12 km)

História, tradícia, nádherné prostredie a unikátne liečebné procedúry – to sú Kúpele Sliač. Kúpele Sliač sa nachádzajú v nádhernom prírodnom prostredí medzi Slovenským Rudohorím a... Viac Kremnickými vrchmi. Dominantou je Kúpeľný Hotel Palace*** postavený v duchu funkcionalizmu významným českým architektom Rudolfom Stockarom. Kúpele Sliač ako jediné na Slovensku využívajú na liečbu prírodný žriedlový plyn, ktorého vplyv na organizmus je oproti umelému medicínskemu plynu bezkonkurenčný.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (12 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Zvolenský zámok

Zvolenský zámok (13 km)

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora (13 km)

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (14 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Pustý Hrad

Pustý Hrad (14 km)

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (15 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Mohlo by Vás zaujímať