od 8,90 €

Bežná cena
12 - 55 €

Jednorazový vstup alebo 5-vstupová permanentka na squash v Hoteli Devín

  Bratislava - Staré Mesto (mapa)

4,41 / 5

Veľmi dobré (159 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

2 x kúpené

Squash priamo v centre mesta - 1 vstup alebo permanentka na 5 vstupov na squash v Spa Centre Hotela Devín. Ako bonus možnosť vstupu do Spa Centra (bazén, suchá a parná sauna, posilňovňa, ochladzovacia a oddychová zóna) za polovičnú cenu.

 • Kurt so súkromnou atmosférou
 • Vynikajúce osvetlenie a klimatizácioa
 • Priamo v centre mesta
 • 1 alebo 5 vstupov
 • Navyše 50 % zľava do SPA

V cene je zahrnuté

 • Vstup na squash v hoteli Devín
 • 50 % zľava na vstup do Spa Centra (vnútorný bazén, suchá a parná sauna, posilňovňa, ochladzovacia a oddychová zóna) - 9 €/osoba

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2017.

Vyberte si z nasledujúcich možností

8,90 €
12 €

0,00 €

39,90 €
55 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na 02/59985860
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Kupón je potrebné priniesť so sebou

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,41 / 5

Hodnotené 159x

Veľmi dobré

79 zákazníkov odporúča

 • 592x
 • 446x
 • 315x
 • 26x
 • 10x
 • 4,30 Kvalita
 • 4,58 Personál

30.3.2017

Zuzana hodnotila ponuku 1 vstup do Spa Centra hotel Devín

Velmi prijemne prostredie i personal.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


29.3.2017

Zuzana hodnotila ponuku 1 vstup do Spa Centra hotel Devín

Spokojná so všetkým. Zuzana

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (40)

Kontakt

Aktivity v okolí

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (0 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (0 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (0 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (0 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.