19,90 €

Bežná cena
50 €

Rodinné fotenie alebo fotenie tehuliek v ateliéri Lux

  Fotoateliér Lux, Bratislava - Trnavské mýto - Istropolis (mapa)

4,68 / 5

Vynikajúce (82 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

45 x kúpené

Neopakovateľné životné obdobia si zaslúžia zvečnenie. Krásne fotografie, ktorými obohatíte rodinný album, rámy alebo steny v obývačke od profesionálneho fotografa. Ateliérové fotografovanie aj s možnosťou profesionálneho líčenia.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Fotografovanie v ateliéri
 • Deti, tehotenské alebo rodinné foto
 • Dlhoročná prax fotografa
 • Možnosť profesionálneho líčenia
 • Fotenie trvá 60 minút

V cene je zahrnuté

 • 60-minútové fotenie v ateliéri
 • Na výber deti, tehotenské alebo rodinné foto
 • 10 ks upravených farebných fotografií s retušou v digitálnej forme a z nich fotograf vyberie 4, ktoré sú vhodné aj na čiernobielu úpravu (spolu 14 upravených fotografií)
 • + všetky ďalšie neupravené zábery v digitálnej forme

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2017.
 • Nie je možné použiť na svadobné fotografovanie

Vyberte si z nasledujúcich možností

Fotografovanie v ateliéri

Predané: 45 ks

19,90 €
- 60 % / 50 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na 0949 665 234
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Možnosť profesionálneho líčenia za príplatok

Doplňujúce informácie

 • Odporúčania fotografa: urobený účes, upravené nechty, vhodné tmavšie oblečenie, neodporúča sa pásikavé a kockové v čierno-bielych farbách

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,68 / 5

Hodnotené 82x

Vynikajúce

53 zákazníkov odporúča

 • 562x
 • 416x
 • 33x
 • 20x
 • 11x
 • 4,77 Kvalita
 • 4,91 Personál
 • 4,26 Prostredie prevádzky
 • 4,96 Rezervácia a uplatnenie kupónu

14.9.2017

Alena hodnotila túto ponuku Fotografovanie v ateliéri

Perfekné

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


6.9.2017

Barbora hodnotila túto ponuku Fotografovanie v ateliéri

Pán fotograf bol veľmi milý a trpezlivý. Vrelo odporúčam

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (23)

Kontakt

  Fotoateliér Lux

Trnavské mýto č.1
832 21 Bratislava
0949 665 234

info@fotoatelierlux.sk
http://www.fotoatelierlux.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.