29,90 €

Bežná cena
49 €

3-chodové letné menu pre dvoch v Hoteli Devín****

  Hotel Devín**** Francúzska reštaurácia, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

4,69 / 5

Vynikajúce (16 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 27.9.2017 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

18 x kúpené

Výnimočné situácie si vyžadujú výnimočnú oslavu. Vezmite svoju polovičku do špičkovej reštaurácie v Hoteli Devín****, ktorá si pre vás pripravila lahodné letné 3-chodové menu so sladkou bodkou na záver.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedna z TOP Trend reštaurácií 2016
 • Šéfkuchár obohacuje tradičné jedlá o moderné chute
 • Jedlo výborne doplní pohár vína
 • Reštaurácia v historickej časti Bratislavy
 • Po večeri sa môžete poprechádzať popri Dunaji

V cene je zahrnuté

 • 0,25 l Svieža studená uhorková polievka
 • 180 g Kuracie prsia supreme, plnené parmezánom servírované na špenátovom rizote
 • 80 g Domáca kokosová zmrzlina s karamelizovanými jahodami

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 27.9.2017.

Vyberte si z nasledujúcich možností

29,90 €
- 39 % / 49 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na tel. č.: 0910 799 789
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,69 / 5

Hodnotené 16x

Vynikajúce

9 zákazníkov odporúča

 • 512x
 • 43x
 • 31x
 • 20x
 • 10x
 • 4,45 Jedlo a nápoje
 • 4,73 Personál
 • 4,55 Interiér a vybavenie
 • 5,00 Rezervácia a uplatnenie kupónu

14.9.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil túto ponuku Menu pre dvoch

Vynikajúce. Odporúčam.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


2.9.2017

Zákazník ZľavaDňa hodnotil túto ponuku Menu pre dvoch

Super šéfkuchár

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (6)

Kontakt

  Hotel Devín**** Francúzska reštaurácia

Riečna 4
811 02 Bratislava
02 / 599 85 852

Pondelok - Nedeľa : 11:30 - 15:00 18:00 - 22:00

restauracia@hoteldevin.sk
http://www.hoteldevin.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (0 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (0 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (0 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (0 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.