Ľutujeme, ponuka je ukončená.

34,99 €

Bežná cena
70 €

Romantické menu pre 2 osoby v hoteli Arcadia ***** - v jednej z TOP reštaurácií na Slovensku

  Arcadia Hotel *****, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

4,64 / 5

Vynikajúce (72 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od 31.7.2017 do 15.9.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

65 x kúpené

Pozvite svoju lásku na romantické rande. Podávať sa bude luxusné 3-chodové menu, ktoré pohladí vaše chuťové poháriky. V zážitkovej reštaurácii L’Olive päťhviezdičkového hotela Arcadia so skvelou polohou, priamo v centre mesta na začiatku pešej zóny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 3-chodové menu pre dvoch
 • 2 hlavné jedlá na výber
 • Gastronómia v 5* hoteli
 • Zážitková reštaurácia L’Olive
 • V srdci Starého Mesta

V cene je zahrnuté

 • Polievka: 0.33 l Chladená polievka z čerstvých  paradajok s bazalkovým sorbetom 
 • Hlavné jedlo 1: 160 g  Grilovaný losos s krustou z čerstvých byliniek, grilovaná zelenina, mladé zemiaky, omáčka z bieleho vína
 • alebo
 • Hlavné jedlo 2: 160 g  Bravčová panenka sous vide, zemiakový gratin, lesné huby, zelené fazuľky a omáčka z domácej horčice
 • Dezert:  90 g  Nepečený citrónový cheesecake s tvarohovým krémom a sviežim sorbetom  

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 31.7.2017 do 15.9.2017.

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na +421 2 59 49 05 00
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Pri zrušení termínu je potrebné kontaktovať hotel najneskôr 24 hodín vopred, inak stráca kupón platnosť

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,64 / 5

Hodnotené 72x

Vynikajúce

40 zákazníkov odporúča

 • 554x
 • 413x
 • 32x
 • 23x
 • 10x
 • 4,79 Jedlo a nápoje
 • 4,53 Personál
 • 4,68 Interiér a vybavenie
 • 4,63 Rezervácia a uplatnenie kupónu

13.9.2017

Marian hodnotil túto ponuku 3-chodové romantické menu pre 2 osoby

Bol to velmi prijemny vecer so skvelym jedlom vo velmi prijemnkm prostredi

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


10.9.2017

Lucia hodnotila túto ponuku 3-chodové romantické menu pre 2 osoby

Nádherne pripravené jedlo. Chutné, sýte, exkluzívne. Skutočný zážitok pre oči aj chuťové bunky.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (23)

Kontakt

  Arcadia Hotel *****

Františkánska 3
81101 Bratislava

Arcadia Spa otvorené denne od 9:00 do 23:00 hod

info@arcadia-hotel.sk
http://www.arcadia-hotel.sk
http://www.lolive.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Michalská brána

Michalská brána (0 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (0 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (0 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (0 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (0 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.