Neobmedzený wellness s polpenziou v termálnych kúpeľoch Sárvár v luxusnom Hoteli Park Inn

Prima zájezd, Maďarsko - Sárvár

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Neobmedzený wellness s polpenziou v termálnych kúpeľoch Sárvár v luxusnom Hoteli Park Inn

Prima zájezd, Maďarsko - Sárvár Prima zájezd, Maďarsko - Sárvár (mapa)

Ukončené od 149,00 €

od 149,00 €

Bežná cena: 216 - 359,00 €

To, že sa radi vraciate do termálnych kúpeľov, prezrádzate sami. Ani sa vám nečudujeme, užiť si ozajstný luxus v maďarskom Sárvár v Hoteli Park Inn, oddych vo wellness, fantastické jedlo a 100-percentný servis sa len tak neodmieta.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 543 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Ubytovanie v 4* hoteli Ubytovanie v 4* hoteli

Bazény s liečivou vodou Bazény s liečivou vodou

Wellness s rozlohou 5000 m2 Wellness s rozlohou 5000 m2

2 deti do 6 rokov zdarma 2 deti do 6 rokov zdarma

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Prima zájezd

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • vonkajší bazén vonkajší bazén
 • termálna voda termálna voda
 • klimatizácia na izbe klimatizácia na izbe
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • platené parkovanie platené parkovanie

To, že sa radi vraciate do termálnych kúpeľov, prezrádzate sami. Ani sa vám nečudujeme, užiť si ozajstný luxus v maďarskom Sárvár v Hoteli Park Inn, oddych vo wellness, fantastické jedlo a 100-percentný servis sa len tak neodmieta.

O hoteli

Luxusný relax na najvyššej úrovni, fantastické jedlo, vkusne zariadené izby a 100-percentný servis v Hoteli Park Inn. Vychutnajte si odpočinok v pravom slova zmysle v termálnych kúpeľoch Sárvár, ktoré sú s hotelom priamo prepojené.
 

Park Inn****

 
Pre sieť hotelov Park Inn **** obzvlášť platia prívlastky ako mladistvý, svieži, jednoduchý a moderný. Ich heslom je Spi dobre, ži dobre! Park Inn bol postavený v roku 2006 a okrem iného získal aj cenu maďarského turizmu a kvality a tiež cenu Zelený hotel. Prispela k tomu bezpochyby aj priateľská atmosféra, súlad dekorácií a vybavenia do charakteristických farieb hotelov Park Inn.

Termálne kúpele Sárvár

Termálne kúpele Sárvár s vodnou plochou s rozlohou viac ako 5000 m2 a termálnou vodou s teplotou 36 °C sú s hotelom prepojené vyhrievanou krytou chodbou. Investície v roku 2010 zabezpečili výstavbu novej budovy, ktorá ponúka možnosť celkovej relaxácie, zábavy a liečenia sa pre celú rodinu - od bábätiek až po starých rodičov. Pobyt v Sárvári môže byť zážitkom pre každého.

Staršia kúpeľná budova spolu s novými vonkajšími a krytými bazénmi aj naďalej predstavuje centrum rekreácie na dobitie energie a liečenie sa. Exkluzívny saunový svet bol rozšírený o vnútorné a vonkajšie sauny - fínsku saunu, bio a parnú saunu, aróma kabíny a Kneippov kúpeľ.Liečebné a wellness ponuky služieb na európskej úrovni vám prostredníctvom uvoľňujúcich procedúr určite spríjemnia pobyt v Sárvári.

V novej budove, ktorá je orientovaná na rodiny, nájdete detský bazén, vírivku, bazén s vlnobitím, lezeckú stenu a 3 tobogany, ktoré sú garanciou dobrej zábavy. Svet bábätiek ponúka pohodlie pre najmenších, nájdete tu kuchynku pre bábätká, hrací kútik, prebaľovací pult a oddychovú miestnosť. Deti od 3 rokov môžu navštíviť detský kútik s vychovávateľkami.


 

Čo vás v termálnych kúpeľoch Sárvár čaká?

 • Na ploche s rozlohou viac ako 5 400 m2 sa nachádzajú bazény s liečivou aj obyčajnou vodou pre veľkých aj malých, tobogany, zážitkové bazény a mnoho ďalšieho
 • Okrem kúpania cez víkend aj mnoho sprievodných podujatí, športových súťaží a hudobné programy.
 • Vonkajšie i vnútorné fínskej sauny, bio sauna, parná sauna, aróma kabínky, Kneippov bazén, zážitkové sprchy, veľké jacuzzi - to všetko napomáha k osvieženiu vášho tela i ducha. Svet sáun je perlou kúpeľov, vládne tu pokoj a harmónia, je to miesto, kde razom zabudnete na vonkajší uponáhľaný svet.
 • Odporúčame vyskúšať nové aróma zmesi na polievanie horúcich kameňov, zo sárvárskej kúpeľnej soli s medom, ovocnou arómou a ľadom.
 • Saunovanie prebieha podľa západných tradícií bez plaviek, preto sú návštevníkom sauny k dispozícii prestieradlá.

Kontakt

Prima zájezd

Prima zájezd

Václavské nám. 21 ,
11000 Praha 1 ,
+420 222 231 630

info@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Park Inn**** by Radisson Sárvár Resort & Spa

Vadkert u. 4. ,
9600 Sárvár

ubytovani@primazajezd.cz
www.parkinn.com
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem