Dovolenka v Toskánsku s ubytovaním vo vile a ochutnávkou pravej talianskej kuchyne

Az. Agricola il Girasole, Taliansko - Siena

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

6,9

Dobré hodnotenie
(7 hodnotení)

Dovolenka v Toskánsku s ubytovaním vo vile a ochutnávkou pravej talianskej kuchyne

LokalitaAz. Agricola il Girasole, Taliansko - Siena (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 15.10.2019 podľa dostupnosti.

Dovolenka na toskánskom vidieku znamená útek od hluku a ruchu veľkomiest. Ocitnete sa uprostred čarovnej prírody, ktorej jedinečnú scenériu si môžete užívať napríklad aj priamo z bazéna. Spoznáte pravú tvár Toskánska, a to z prostredia sídla, ktoré dýcha históriou ešte zo 17. storočia.

O vile

Letná dovolenka v Toskánsku, o ktorej budete ešte dlho rozprávať. Krásne prostredie obklopené nedotknutou prírodou bude aj pre vás miestom na ten pravý oddych.

Fattoria il Santo

Starý statok, postavený ako "Grancia" v roku 1646, a neskôr premenený na krásnu rezidenciu vidieckeho charakteru s typickým aspektom opevnených domov.

Farma bola založená v roku 1646 a ide o pôvodné vidiecke sídlo, ktoré si zachovalo opevnený vzhľad. Nachádzajú sa tu apartmány zariadené v typickom toskánskom štýle s terakotovými podlahami, drevenými rámami a kamennými stenami. Obec je obklopená zeleňou a do okolitých lesov sa dostanete po poľnej ceste, ktorá pretína kopec spájajúci mesto Monticiano a Murlo. V dedine sa nachádza starobylý kostol Svätého Filipa a Jakuba, kde sa zvyknú konať svadby.Hostia majú k dispozícii: bazén s výhľadom na údolie, futbalové ihrisko, lukostreľbu, volejbal, stolný tenis a biliard a kryté parkovisko. 

Trošku histórie...

Santa Maria della Scala je jednou z najstarších európskych nemocníc postavených pozdĺž "Via Francigena". Na tomto mieste žili pútnici na ceste do Ríma. Pozdĺž rieky Farma na južnej hranici Il Santo ležia termálne kúpele Petriolo s obsahom síry, horúcej pramenitej vody, ktoré už boli spomenuté v dávnych dobách pre ich terapeutické kvality. V 15. storočí miestna vláda Sieny postavila obranný múr okolo Petriolo, ktorý bol často napadnutý zlodejmi. Pápež Enea Silvio Piccolomini strávil nejaký čas pri horúcich prameňov a žil na neďalekom statku Gamberucci.

Farma "Il Santo", kedysi majetkom nemocnice "Santa Maria della Scala", sa nachádza 3 km od diaľnice Siena/Grosseto uprostred zelených kopcov Siena v rámci prírodnej rezervácie Merse údolia. Rozkladá sa na ploche asi 1300 hektárov.

Nad osadou "Il Santo" je živý stred farmy, nájdete tu aj ďalšie vidiecke domy: niektoré z nich už boli rekonštruované a vybavené v Toskánskom štýle s krásnym panoramatickým výhľadom na lúky a zelené kopce.

Kúzlo Toskánska

Nie je mnoho miest, ktoré majú rovnaké kúzlo ako Toskánsko. Pri prechádzke toskánskou dedinou budete stretávať krásne staručké dedinské domčeky vo farbách hliny, olivovníky, pínie a vinice, ktoré sa prispôsobujú terénu a zachovávajú tak prírodný krajinný ráz.

Toskánsko je známe pre svoje bohaté umelecké dedičstvo a obrovský vplyv na svetovú kultúru. Je považované za miesto vzniku talianskej renesancie a bolo domovom niektorých z najvplyvnejších ľudí v histórii umenia a vedy, ako napríklad Dante, Botticelli, Michelangelo, Leonardo da Vinci, Galileo Galilei, Amerigo Vespucci a Puccini.

Siena

Siena vás prenesie späť do stredoveku. Piazza del Campo, hlavné námestie, je svetovým dedičstvom UNESCO. 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vila v Toskánsku obklopená prírodou
  Vila v Toskánsku obklopená prírodou
 • Bazén s panoramatickým výhľadom
  Bazén s panoramatickým výhľadom
 • Pri ubytovaní v izbách kontinentálne raňajky v cene
  Pri ubytovaní v izbách kontinentálne raňajky v cene
 • Pri apartmánoch ochutnávka talianskych špecialít v cene
  Pri apartmánoch ochutnávka talianskych špecialít v cene
 • Iba 30 km od Sieny
  Iba 30 km od Sieny

Ukončené
od 199,00 €

Bežná cena: 345 - 568,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

6,9

Dobré hodnotenie

7 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

7,8

Výborná voľba pre pokojnú dovolenku. Je tam božský kľud.????My sme tam boli už 2 x.

Martina, 8. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 6 nocí v apartmáne s...

Kontakt

Az. Agricola il Girasole

Località Il Santo Frazione Iesa
53015 Sienna
0039/0577 757094

info@fattoriailsanto.it
http://www.fattoriailsanto.it

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť