Oddych pod Tatrami na priváte U Damiána

Privát U Damiána pod Vysokými Tatrami, Vysoké Tatry - Veľký Slavkov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Oddych pod Tatrami na priváte U Damiána

LokalitaPrivát U Damiána pod Vysokými Tatrami, Vysoké Tatry - Veľký Slavkov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.12.2018 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Na to aby ste sa vybrali do Tatier, nepotrebuje vybrať všetky vaše úspory. Dá sa to aj s menším rozpočtom. Privát u Damiána je jedno z tých miest, ktoré je na všetky výlety do Tatier ako stvorené. Zábavný park Tricklandia, Wild Park Lomnica, adrenalínová bobová dráha, turistika a relax v AquaCity Poprad.

Lokalita

Obec učupená pod panorámou Vysokých Tatier, ktorá dala meno majestátnemu Slavkovskému štítu je výborným východiskom pre výlety, turistiku aj návštevu rozličných tatranských atrakcií. Vďaka tomu sa môžete z Veľkého Slavkova vydať napríklad na prechádzku Veľkou Studenou dolinou, zajazdiť si na Tatrabobe, zavítať do Geoparku Neandertal Gánovce a Múzea TANAP alebo zamieriť za históriou a za kúpaním do AquaCity Poprad. Dovolenka vo Veľkom Slavkove je zárukou pobytu v tichom prostredí, ale aj aktívneho pohybu.

O priváte

Privát u Damiána je otvorený počas celého roka, ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 11 osôb.

Pre hostí je pripravená jedna 2-lôžková spálňa a dve 4-lôžkové spálne s prístelkou, ktoré sú vybavené manželskými posteľami, samostatnými lôžkami a televízorom.

Hostia majú k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu, v ktorej využijú plynový sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, toaster, chladničku s mrazničkou a navyše aj práčku a žehličku.

Samozrejmosťou ubytovania je wifi internet v celom objekte, kúpeľňa so sprchovacím kútom, rohovou vaňou a toaletou. Neďaleko objektu sa nachádza reštaurácia Salaš s ponukou tradičných jedál.

Samozrejmosťou je pre hostí oddych v altánku na záhrade, kde si tiež môžete grilovať alebo si zahrať futbal či volejbal. Pre deti je pripravená detská hojdačka.

Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Za kúpaním vyrazte do Aquacity Poprad
  Za kúpaním vyrazte do Aquacity Poprad
 • Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
  Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
 • K dispozícii kompletne vybavená kuchyňa
  K dispozícii kompletne vybavená kuchyňa
 • Parkovanie pri objekte
  Parkovanie pri objekte
 • Dieťa do 2 rokov zdarma bez nároku na lôžko
  Dieťa do 2 rokov zdarma bez nároku na lôžko

Ukončené
od 45,00 €

Bežná cena: 55 - 192,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 490 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Privát U Damiána pod Vysokými Tatrami

Školská 259
05991 Veľký Slavkov
0902 350 175

mafo86@azet.sk
http://damian.123u.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

5
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

5
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

6
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

6
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

6
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

7
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

7
km
Zamkovského chata

Zamkovského chata

Horská chata v Malej Studenej doline sa nachádza neďaleko Hrebienka, podobne ako Rainerova chata. Otvorená je celoročne a ponúka turistom 23 lôžok na prespatie. Dostanete sa k nej... Viac po červenej značke.

7
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

9
km
Téryho chata

Téryho chata

Teryho chata je najvyššie položená chata s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa v nadmorskej výške 2015 m.n.m. Najľahší prístup k chate je po červenej a zelenej značke z Hrebienka... Viac cez Zamkovského chatu.

10
km
Zbojnícka chata

Zbojnícka chata

Chata sa nachádza vo Veľkej studenej doline a má celoročnú prevádzku. Slúži ako turistická ubytovňa s kapacitou 16 lôžok, takže ubytovanie v nej je naozaj výnimočný zážitok.

10
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

Mohlo by sa vám páčiť