Kúpanie a spoznávanie čarovných ostrovov Sardínia a Korzika letecky z Bratislavy

CK Royal Travel, Sardínia a Korzika - Taliansko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Adventný Paríž letecky priamo z Bratislavy s ubytovaním/Zájazd: Paríž - Francúzsko

199,00 €

8,6

Adventný Paríž letecky priamo z Bratislavy

Zájazd: Paríž - Francúzsko, CK Royal Travel

359,00 €

Bežná cena
580,00 €
Ušetríte
221,00 €

Kúpanie a spoznávanie čarovných ostrovov Sardínia a Korzika letecky z Bratislavy

  CK Royal Travel, Sardínia a Korzika - Taliansko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 8.4.2019 do 12.10.2019 podľa dostupnosti.

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

Aj Európa má svoj Karibik: Sardíniu a divokú Korziku, kde si užijete kúpanie sa v azúrovom mori. V Bratislave sadnete do lietadla a o chvíľu ste tam: Starobylé mestá na útesoch bielych skál, najväčšia podmorská jaskyňa, hviezde Porto Červo, slonia skala, nuragská osada a mnoho ďalších miest už čaká na vašu návštevu. Oddych máte zabezpečený v hoteloch len pár metrov od pláží.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Letecká doprava z Bratislavy, 2 ks batožiny
 • Program plný výletov na tie najkrajšie miesta
 • Ubytovanie len pár metrov od nádherných pláží
 • V októbri je príjemná teplota aj na kúpanie
 • Služby slovenského sprievodcu

V cene je zahrnuté

 • Letenka Bratislava - Alghero - Bratislava pre 1 osobu
 • Rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
 • 1x príručná batožina do 5 kg (42 x 20 x 35 cm)
 • 1x batožina do podpalubia do 10 kg (55 x 40 x 20 cm)
 • 4x ubytovanie v 3* a 4* hoteloch v blízkosti pláže
 • 4x bufetové raňajky
 • Služby slovenského sprievodcu CK
 • Prehliadka podľa programu bez vstupov
 • Poistenie insolventnosti CK

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 8.4.2019 do 12.10.2019.
 • Cena pobytu platí pri obsadení izby min. 2 osobami - je potrebné zakúpiť 2 kupóny
 • V cene nie je zahrnutý servisný príplatok a autokarová doprava: 180 € (povinný príplatok v CK)
 • V cene nie je zahrnuté vstupné do pamiatok a na výlety (orientačné ceny: spiatočný trajekt na Korziku 58 €, lodný výlet La Maddalena 25 €, jaskyňa Grotta di Nettuno 13 €
 • V cene nie je zahrnutá povinná pobytová taxa (platí sa na mieste)
 • Zakúpený kupón je potrebné nahlásiť do 3 dní (viac v časti Ako využiť kupón)

Ako využiť ponuku

 1. Zakúpený kupón je potrebné nahlásiť do 3 dní od zakúpenia TU
 2. Postup rezervácie: 1. Zvolíte počet osôb (počet kupónov), 2. Zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), 3. Vyplníte údaje cestujúcich, čísla kupónov, heslá kupónov a objednáte, 4. Na e-mail vám prídu dokumenty k zájazdu

Doplňujúce informácie

 • V prípade neskorej rezervácie nie je garantovaná možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po záväznej rezervácii v CK nie je možné storno zájazdu
 • Orientačné letové časy: tam 12.10 - 14.15 hod., späť 14.40 - 16.40 hod.
 • Prípadné ďalšie Informácie o zájazde vám poskytnú na info@royaltravel.sk alebo na tel. č. +421 904 5252 77 (PO-PIA 10.00 - 17.00 hod.) 
 • Obchodné  podmienky CK TU
 • Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde: www.royaltravel.sk. Trieda ubytovacieho zariadenia (a krajina, podľa ktorej je ubytovacie zariadenie klasifikované): 3* a 4* Taliansko, stupeň vybavenosti ubytovacieho zariadenia: zodpovedajúci triede ubytovania
 • Predzmluvné informácie k zájazdu: Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“). Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
  Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete TU

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)10x
Veľmi dobré (7-8)13x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Sprievodca8,7
Dopravný prostriedok8,0
Program zájazdu9,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Program zájazdu:

Dochvíľnosť

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Sprievodca:

Dostatočné informácie

9,7

Vynikajúce hodnotenie

Jana, 23. apríla 2019

Hodnotenie ponuky:
5-dňový zájazd pre 1 osobu (v termíne...

Perfektná pani sprievodkyňa, bolo vidno, že v Paríži je akoby doma a to bolo to najdôležitejšie. Všetko ostatné bolo perfektné, keď si človek uvedomil pomer cena/ výkon. Odporúčam služby tejto cestovky.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

Miroslav, 22. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
5-dňový zájazd pre 1 osobu (v termíne...

Zájazd super, až nato že sme nebývali v hoteli ktorý sme mali na kupóne Ale ”kategória tá istá”

Hodnotenie pomohlo 1 zákazníkovi z 1. Pomohlo aj Vám? Áno | Nie

Kontakt

  Hotel Marinaro***

Via G M Angioy 48
07028 Santa Teresa Gallura

Zobraziť na mape

  Hotel Alma di Alghero****

Via Lido 29
07041 Alghero

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (4 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (4 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Hrad Devín

Hrad Devín (5 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Sandberg

Sandberg (5 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Horský park

Horský park (5 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (5 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (6 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (7 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.