od 9,90 €

Bežná cena
12 - 38,00 €
Ušetríte
až 7,10 €

Nezabudnuteľný zábavný park Ogrodzieniec v Poľsku: 1 vstupenka do 3 areálov + bobová dráha

  Park Ogrodzieniec, Poľsko - Podzamcze (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 9 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

7 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Park Ogrodzieniec

Poďte s rodinkou na výlet do zázračného sveta za hranicami. V 3 zábavných parkoch Ogrodzieniec prežijete nezabudnuteľný deň: rytiersky hrad, autíčka, lanová dráha, hojdačky, šmýkačky, kolotoče, poučný svet miniatúr aj 47 atrakcií na preverenie šikovnosti. A potom adrenalínová jazda na bobovej dráhe! Viete si predstaviť tie šťastné vysmiate tváre?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vstup do 3 zábavných parkov + na bobovú dráhu
 • 47 atrakcií na preverenie šikovnosti
 • Zábava aj nové vedomosti pre malých i veľkých
 • Deti do 4 rokov majú vstup zdarma
 • Približne 2 hodiny od hraníc a 1 hodinu od Krakova

V cene je zahrnuté

 • Vstupy do 3 parkov:
 • Park Rozrywki (Zábavný park, vhodný hlavne pre najmenších: nafukovacie zámky, autíčka, lanová dráha, rytiersky zámok, viedencký kolotoč, opičí háj, šmýkačky a hojdačky)
 • Park Doświadczeń Fizycznych (Park fyzických skúseností: 47 atrakcií, napr. letecký simulátor, labyrint, futbalové  ihrisko, magický bowling, krivé zrkadlá, otočná platforma, kaleidoskop, rotačný valec, hojdačky, akustické trojuholníky, balančný most...)
 • Park Miniatur (verné makety hradov a pevností, repliky obliehacích strojov zo stredoveku ako katapult, trebuchet, slávny poľský Chodník Orlích hniezd v mierke 1:25)
 • Vstup na bobovú dráhu podľa zvoleného variantu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019.
 • V parku sa dá platiť len v poľských zlotých (PLN)

Kalendár

Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku
Pred zakúpením kupónu vám odporúčame urobiť predbežnú rezerváciu

  voľné      skoro obsadené      obsadené

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 1 osoba

9,90 €
- 18 % / 12 € 2,1 €

0,00 €

 • 2 osoby

18,90 €
- 21 % / 24 € 5,1 €

0,00 €

 • 3 osoby

25,90 €
- 22 % / 33 € 7,1 €

0,00 €

 • 5 osôb

32,90 €
- 13 % / 38 € 5,1 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Kupón je potrebné predložiť na hlavnej kase vo vytlačenej forme alebo na mobile

Doplňujúce informácie

 • Min. vek na vstup na bobovú dráhu je 8 rokov, deti od 4 do 8 rokov len v sprievode rodiča
 • Pre deti do 12 rokov je vstup do Miniature parku, Zábavného parku a Zážitkového parku možný len pod dohľadom dospelej osoby
 • Vstup s domácim miláčikom nie je možný
 • Otváracie hodiny TU

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 570 377 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Park Ogrodzieniec

ul. Zamkowa 33,
42-440 Podzamcze (Gmina Ogrodzieniec)
606 669 742

info@park-ogrodzieniec.pl
http://www.park-ogrodzieniec.p...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bledowská púšť

Bledowská púšť (13 km)

Európa nepatrí medzi typické miesta, kde by ste na mape hľadali púšť. V Poľsku však takýto unikát nájdete! Błędowska púšť je najväčśia púšť na našom kontinente. Rozprestiera sa... Viac pri dedinke Klucze a jej rozloha je 32 km². Patrí medzi skutočné prírodné rarity. V tunajšom podnebnom pásme totiž púšť nemá ideálne podmienky.

Roh troch kráľov

Roh troch kráľov (38 km)

Trójkąt Trzech Cesarzy je miesto na sútoku riek Przemsza pri mestách Mysłowice, Sosnowiec a Jaworzno. Počas rozdelenia Poľska od roku 1871 do roku 1918 označovalo miesto, na... Viac ktorom sa stretli hranice troch ríší, ktoré rozdelili Poľsko-ruskú ríšu, Rakúsko-Uhorsko a Nemeckú ríšu.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (39 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Sliezske múzeum

Sliezske múzeum (43 km)

Múzeum sa nachádza v priemyselnom prostredí bývalých baní a jeho väčšiu časť nájdete v podzemí. Na povrchu sa zachovala pôvodná veža Varšava, na ktorej je dnes umiestnená... Viac vyhladková plošina a ponúka tak krásny výhľad na mesto. Pod zemou okrem samotného múzea nájdete aj knižnicu a prednáškovú sálu.

Legendia

Legendia (44 km)

Najstarší zábavný park v Poľskú (od roku1959) nájdete medzi mestami Chorzóv a Katowice. Na 26 hektároch vás čaká viac ako 40 atrakcií a 5 tematických zón. To všetko okolo... Viac nádherného jazera.

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (49 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Kláštor Jasná Hora

Kláštor Jasná Hora (51 km)

Jasná Hora je paulinský kláštor v meste Čenstochová. Jedná sa o najvýznamnejšie pútnické miesto Poľska. Kláštorný komplex navštívi ročne až 5 miliónov pútnikov z Poľska aj... Viac zahraničia. Nájdete tu slávnu ikonu Panny Márie Čenstochovskej, ktorej veriaci pripisujú zázračné vlastnosti.

Krakov

Krakov (51 km)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

Rynek Główny

Rynek Główny (51 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (52 km)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Wawelský hrad

Wawelský hrad (52 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (52 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².