Hovädzí alebo kurací burger v Corleone Burgers na Kamennom námestí

Corleone Burgers & Co., Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

6,99 €

Bežná cena
9,50 €
Ušetríte
2,51 €

Hovädzí alebo kurací burger v Corleone Burgers na Kamennom námestí

  Corleone Burgers & Co., Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(45 hodnotení)

Priamo na Kamennom námestí je Corleone. Nie tak úplne celkom ten, ktorého sa všetci báli. Tohto sa veru báť nemusíte. Vlastne naopak – tohto Corleoneho si celkom isto obľúbite. Ide o štýlovú burgráreň so zaujímavými kombináciami chutí, ktoré dopĺňajú belgické hranolky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Na výber zo 4 rôznych burgrov
  • V burger s kuracím mäsom alebo hovädzím krkom
  • Belgické hranolky a cibuľové krúžky ako príloha
  • Kvalitné mäso
  • Na Kamennom námestí hneď pri Tescu

V cene je zahrnuté

  • Burger v Corleone Burgers na Kamennom námestí

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2019.
  • Kupón platí od 14.00 do 18.00 hod.

Ako využiť ponuku

  1. Rezervácia nie je potrebná
  2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

45 hodnotení

29 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)23x
Veľmi dobré (7-8)15x
Dobré (5-6)6x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,7
Kvalita jedla8,6
Priestory prevádzky8,0
Okolie prevádzky7,1
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Kvalita nápojov9,1

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Kvalita nápojov:

Chuť a prevedenie nápoja

Spokojnosť s personálom:

Úsmev

10

Vynikajúce hodnotenie

Andrea, 22. júla 2019

Hodnotenie ponuky:
Vito burger

Super burgre.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,5

Vynikajúce hodnotenie

Gabriel, 21. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Vito burger

Burger bol výborný, tak ako vyzerá tak aj chutí. Slaninka chrumkavá, mäsko mäkké a žemľa nadýchaná. Celkovo perfektne vyvážená chuť. Obsluha bola príjemná a ochotná. Bonusový bod za pivný špeciál!

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Corleone Burgers & Co.

Špitálska 2183/9
81108 Bratislava
+421 903 788 925

Pondelok - Nedeľa: 10.00-23.00

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (200 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (500 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (500 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (600 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (700 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (800 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.