Darčekové poukážky na masáže

TuiNa Masáže Trnava, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(57 hodnotení)

Darčekové poukážky na masáže

LokalitaTuiNa Masáže Trnava, Trnava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 29.5.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Najlepšia masáž je tá, ktorá rešpektuje vaše potreby. V peknom a čistom prostredí masážneho salónu Tuina Masáže Trnava nájdete presne to, čo vaše telo hľadá. Príďte si užiť chvíľu relaxu prevoňanú olejom podľa vlastného výberu. K tomu ešte šálka bylinkového čaju na umocnenie účinkov a výsledkom je vaše zdravie a pokojná myseľ.

Masáže na výber

TuiNa – Čínska liečebná masáž je formou manuálnej terapie, ktorej hlavným cieľom je liečba a podpora regenerácie dysfunkcií pohybového aparátu. Koriguje sa ňou správna funkcia nervových impulzov vegetatívneho systému, čím sa ovplyvňuje aj funkcia vnútorných orgánov. Zároveň harmonizuje tok bioenergie v tele, čím dochádza k odstráneniu rôznych typov bolesti a aktivácii ozdravných procesov v tele. TuiNou je možné odstrániť svalové kŕče, únavu, nervové napätie, bolesti chrbta, šije a hlavy, migrény, stimuluje krvný a lymfatický obeh, napomáha odplavovaniu toxických látok, uvoľňuje svaly, kĺby, šľachy… Postupnosť techník ako aj časová náročnosť masáže závisí od konkrétneho problému.

Bankovanie je druh terapie, pri ktorej sa na vyvolanie efektu masáže využíva podtlak, ktorý vznikne priložením banky na telo. Túto formu masáže využívam ako doplnkovú k TuiNa a klasickej masáži, tak aj ako samostatnú masáž. Bankovaním sa docieľuje sa zlepšenie prekrvenia masírovanej oblasti, napomáha odplavovaniu škodlivých látok, omladzuje pokožku, pomáha pri celulitíde, ovplyvňuje funkciu trávenia a nervového systému, pomáha odstrániť blokády a svalové spazmy.

Švédska (klasická) masáž – Primárnym účelom masáže je aktivácia ozdravných procesov v tele, Počas masáže dochádza k prekrveniu masírovaných tkanív, svalov. Prísun krvi zároveň znamená prísun živín, hormónov a ďalších látok čoho následkom je zlepšenie výživy v masírovanej oblasti. Zvýšený krvný obeh taktiež napomáha odplavovaniu rôznych druhov usadenín (minerály a pod.) zo svalu. Práve tie sa spolu s vonkajšími (teplota prostredia atď.) a vnútornými faktormi (deformity skeletu, skrátenie/ochabnutie svalu a z toho plynúce chybné držanie tela a i.) podieľajú na vzniku svalového spazmu. Zrelaxovaný svalový reťazec zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu – môže sa zväčšiť rozsah pohybu masírovanej časti tela. Švédska masáž podporuje regeneráciu svalových partií, obnovu buniek pokožky (omladzovací efekt) a  zlepšenie funkcie nervovej sústavy. V rámci švédskej masáže poskytujú masáže: hlavy, tváre, hrudníka, chrbta, brucha, horných a dolných končatín.

Relaxačná masáž  je typom masáže, ktorá vzhľadom na použité hmaty vychádza zo švédskej masáže. Jednotlivé hmaty sú zoradené do zostavy tak. aby výsledkom bolo navodenie pocitu oddýchnutého a uvoľneného tela aj mysle. V rámci relaxačnej masáže poskytujú masáže hlavy, tváre, hrudníka, chrbta, brucha, horných a dolných končatín.

Športová masáž je určená predovšetkým pre športovcov a ľudí, ktorý potrebujú docieliť požadovaný efekt viažuci sa k športovému výkonu. Pred športovým výkonom sa športovou masážou docieli povzbudzujúci efekt, po výkone ukľudňujúci. Športová masáž sa teda prioritne viaže predovšetkým na skupinu svalov, ktorá bude/bola zaťažovaná pri konkrétnom športovom výkone. Na rozdiel od švédskej, či relaxačnej masáže je prevedenie techník rýchlejšie a niektoré techniky, ktoré sú bežnou súčasťou švédskej i relaxačnej masáže, sa vypúšťajú.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečné zameranie v rámci Trnavského okresu
  Jedinečné zameranie v rámci Trnavského okresu
 • Vhodné pri únave, preťažení, bolesti rôznych častí tela
  Vhodné pri únave, preťažení, bolesti rôznych častí tela
 • Individuálny prístup podľa vašich potrieb
  Individuálny prístup podľa vašich potrieb
 • Samozrejmosťou je bylinkový čaj na umocnenie účinkov
  Samozrejmosťou je bylinkový čaj na umocnenie účinkov
 • Možnosť relaxačnej hudby s využitím binaurálnych rytmov
  Možnosť relaxačnej hudby s využitím binaurálnych rytmov

Ukončené
od 29,99 €

Bežná cena: 37 - 62,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

57 hodnotení

41 zákazníkov odporúča

10

Úžasná masáž! ????

Lenka, 16. januára 2020

Hodnotil ponuku Masáž podľa vlastného výberu + aromaterapia...


10

Masáž som objednala kamarátke ako darček a bola maximálne spokojná :)

Ivana, 9. januára 2020

Hodnotil ponuku Masáž podľa vlastného výberu + aromaterapia...

Kontakt

TuiNa Masáže Trnava

TuiNa Masáže Trnava

Jeruzalemská 21
917 00 Trnava
0948 166 557

PO - PIA:
Od 9:00 - 18:00 hod.
SO: 8:00 - 12:00 hod.
NE: zatvorené

info@tuina.sk
http://tuina.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať