od 2,00 €

Bežná cena
2,50 - 70,00 €
Ušetríte
až 10,00 €

Tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek alebo dlažby s dobou schnutia do jednej hodiny

  ProfiCleanTatry© – Čistenie Tepovanie Upratovanie, Poprad (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 2 body

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

0 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

ProfiCleanTatry© – Čistenie Tepovanie Upratovanie

Po víkendovej žúrke u vás na byte to schytal najviac gauč, ktorý skončil s fľakmi od vína. Alebo máte doma dieťa, ktorému chutí jedlo najviac vtedy, keď je všade okolo, len nie na tanieri? Pekný neporiadok vedia spraviť aj štvornohí chlpáči. Je čas to dať doporiadku – vďaka tepovaniu od ProfiCleanTatry© budú vaše gauče, koberce a dlažby čisté, svieže a suché do 1 hodiny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Profesionálne tepovanie špičkovou čistiacou technikou
 • Špeciálne čistiacie prostriedky - priateľské k životnému prostrediu
 • Princíp extrakčného čistenia patrí k najúčinnejšej metóde
 • Profesionálne školený personál
 • Všetko čisté, svieže a suché v priebehu 1 hodiny

V cene je zahrnuté

 • Čistenie a tepovanie podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2019.

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

Čistenie dlažby a podlahy (cena za m2)

 • Minimálna cena objednávky 40 €
 • Revolučné čistenie tvrdých povrchov: dlažby, zámkovej dlažby, mramorovej a vinylovej dlažby a rôznych druhov podlahy – jednokotúčovými vysokovýkonnými strojmi Orbot
 • Beztlaková metóda s minimálnym použitím vody
 • Impregnácia dlažby +2 €/m2

2,00 €
- 20 % / 2,50 € 0,5 €

0,00 €

Tepovanie a čistenie kobercov (cena za 5 m2)

 • Minimálna cena objednávky 40 €
 • Strojové tepovanie kobercov orbitálnými zariadeniami Orbot Vibe alebo vysokovýkonnými strojmi na tepovanie/extraktormi Powr-Flite, ktoré používajú až o 70 % percent menej vody a tým skracujú dobu schnutia na cca jednu hodinu
 • 60 minút

9,00 €
- 25 % / 12 € 3 €

0,00 €

Tepovanie a čistenie sedačka do 4 miest

 • Strojové tepovanie sedačiek vysokovýkonnými strojmi na tepovanie/extraktormi Powr-Flite, ktoré používajú až o 70 % percent menej vody a tým skracujú dobu schnutia na cca jednu hodinu
 • 60 minút

40,00 €
- 20 % / 50 € 10 €

0,00 €

Tepovanie a čistenie 5-miestna sedačka

 • Strojové tepovanie sedačiek vysokovýkonnými strojmi na tepovanie/extraktormi Powr-Flite, ktoré používajú až o 70 % percent menej vody a tým skracujú dobu schnutia na cca jednu hodinu
 • 60 minút

50,00 €
- 17 % / 60 € 10 €

0,00 €

Tepovanie a čistenie 6-miestna sedačka

 • Strojové tepovanie sedačiek vysokovýkonnými strojmi na tepovanie/extraktormi Powr-Flite, ktoré používajú až o 70 % percent menej vody a tým skracujú dobu schnutia na cca jednu hodinu
 • 60 minút

60,00 €
- 14 % / 70 € 10 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0903 738 657  alebo e-mailom na adrese (info@proficleantatry.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu a
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 571 266 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  ProfiCleanTatry© – Čistenie Tepovanie Upratovanie

ul.29.augusta 167/41
058 01 Poprad
0903 738 657

PO-PIA: 08:00 - 17:00


https://proficleantatry.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Aquacity Poprad

Aquacity Poprad (2 km)

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

Aquaspa Gánovce

Aquaspa Gánovce (4 km)

Gánovské kúpele patrili medzi najstaršie na Slovensku. Liečebné pramene sa v tejto obci spomínajú už od už roku 1549. Kúpele pomáhajú predovšetkým pri kožných problémoch,... Viac problémoch pohybového aparátu, pooperačných stavoch, zažívacích ťažkostiach, reumatizme aj cukrovke.

Tricklandia

Tricklandia (10 km)

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov (11 km)

V areáli obľúbeného termálneho parku vo Vrbove nájdete 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne.

Ski Museum

Ski Museum (12 km)

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica (12 km)

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

Bilíkova chata

Bilíkova chata (13 km)

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

Suchá Belá

Suchá Belá (13 km)

Suchá Belá je asi najviac navštevovanou dolinou Slovenského raja. Čaká tu na vás množstvo vodopádov, viac alebo menej vysokých rebríkov a lávok. Na krátkom úseku štyroch... Viac kilometrov prekonáva výškový rozdiel až 400 metrov.

Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka (13 km)

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

Rainerova chata

Rainerova chata (13 km)

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

Obrovský vodopád

Obrovský vodopád (14 km)

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok (14 km)

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.