Športová kapsička "Be The Special One"

Be The Special One, Slovenko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

7,90 €

Bežná cena
19,90 €
Ušetríte
12,00 €

Športová kapsička "Be The Special One"

  Be The Special One, Slovenko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 17.6.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kľúče od domu, telefón, peniaze, kartu... Veľa drobností, málo vreciek, však? Rozmýšľajte prakticky a uložte si to všetko do "Be The Special One" kapsičky! Kapsička je navrhnutá na Slovensku, je farebne ladená, praktická a ochráni vaše veci pred dažďom, blatom a máte ich vždy poruke buď okolo pása alebo cez plece. Majte prázdne ruky a vrecká štýlovo a pohodlne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 5 originálnych farieb na výber
  5 originálnych farieb na výber
 • Vodeodolný materiál
  Vodeodolný materiál
 • Zapínanie na zips s reflexným pásikom
  Zapínanie na zips s reflexným pásikom
 • Kapsička má otvor na slúchadlá
  Kapsička má otvor na slúchadlá
 • Reflexný pásik na zipse
  Reflexný pásik na zipse

V cene je zahrnuté

 • 1x Kapsička "Be The Special One" + poštovné v cene 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 17.6.2019 do 30.9.2019.
 • Doba dodania do 4 dní

Ako využiť ponuku

 • Objednávka tovaru sa vytvára automaticky pri nákupe
 • V nákupnom procese vyplňte správne všetky požadované údaje
 • Následne vám e-mailom príde potvrdenie o objednaní

Poštovné

Poštovné zadarmo

0,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 740 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Be The Special One

Cesta osloboditeľov 85
97703 Brezno 3
+421 940 110 998

info@bethespecialone.com
www.bethespecialone.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Synagóga v Brezne

Synagóga v Brezne (3 km)

Breznianska synagóga je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Jej priestory slúžia na kultúrno-spoločenské podujatia, výstavy, expozície koncerty. Návštevníkom je sprístupnená... Viac kupola s výhľadom na mesto.

Horehronské múzeum Brezno

Horehronské múzeum Brezno (3 km)

Múzeum má regionálnu pôsobnosť a prostredníctvom svojich zbierok poskytuje návštevníkom obraz o dejinách a kultúre okresov Brezno a Banská Bystrica.

Čiernohronská železnica

Čiernohronská železnica (4 km)

Táto úzkokoľajná lesná železnica premáva na trase Chvatimech – Hronec – Čierny Balog – Vydrovo v Slovenskom rudohorí. Od roku 1982 bola vyhlásená za národnú kultúrnu pamiatku a v... Viac roku 2011 tiež za jeden zo siedmich divov Banskobystrického samosprávneho kraja.

Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina

Lesnícky skanzen - Vydrovská dolina (5 km)

Prírodné múzeum, ktoré návštevníkom priblíži hodnoty lesa a význam lesníkovej práce. Zoznámte sa s lesnou históriou, technikou, hospodárením, ale aj s jeho obyvateľmi a umelekými... Viac dielami,ktoré les vytvoril.

Chata Bernardín

Chata Bernardín (7 km)

Chata Bernardín je obľúbeným cieľom vychádzok a zastávkov počas turistiky. Nachádza sa nad obcami Hronec a Valaská a vedie k nej viacero turistických trás. V chate ponúkajú... Viac občerstvenie, nápoje a krásne výhľady na široké okolie. K chate kedysi viedla jednomiestna lanovka, ktorá však dnes už nepremáva.

Dedečkova chata

Dedečkova chata (7 km)

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

Bystrianska jaskyňa

Bystrianska jaskyňa (8 km)

Bystriansku jaskyňu tvorí Stará a Nová jaskyňa s celkovou dĺžkou vyše 3 000 m. Jej prieskum sa začal v roku 1923. Sústredil sa najmä na priepasť Peklo, cez ktorú jaskyniari v... Viac roku 1926 zostúpili do Novej jaskyne. Najkrajším priestorom jaskyne je Klenotnica. Súčasná prehliadková trasa má dĺžku 580 m a prehliadka trvá 45 minút.

Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko Podbrezová (9 km)

Kúpalisko v Podbrezovej ponúka okrem troch bazénov aj bufety, ihrisko na plážový volejbal alebo bedminton a stoly na stolný tenis.

Biatlonový areál Osrblie

Biatlonový areál Osrblie (9 km)

Biatlonový areál v Osrblí sa nachádza uprostred lesov Nízkych Tatier. Stále slúži ako dejisko mnohých biatlonových pretekov. Okrem toho je v okolí množstvo turistických trás a... Viac hotel s reštauráciou.

Dobročský prales

Dobročský prales (11 km)

Aj na Slovensku máme pralesy. Dobročský prales je jedným z najstarších chránených území na Slovensku a jeho rozloha je 103,85 h. Uvidíte tu zvyšky pôvodných lesov, ktoré sa... Viac vyvíjali tisícročia.

Tále

Tále (11 km)

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

Vysoká pec Tri Vody

Vysoká pec Tri Vody (12 km)

Pec neďaleko obce Osrblie je najstaršou vysokou pecou ešte z čias Rakúsko-Uhorska. Postavená bola už v roku 1795. Za použitia dreba ako palica sa tu vyrábalo surové železo, z... Viac ktorých potom vyrábali rúry, delové gule alebo kachle. Z Osrblia sem vedie málo frekventovaná asfaltová cesta, ktorá je vhodná najmä pre cyklistov.