Escape hra "Divné dúpä" čarodejníka - len 50 kupónov za túto špeciálnu cenu

Escape hra „Divné dúpä", Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Escape hra "Divné dúpä" čarodejníka - len 50 kupónov za túto špeciálnu cenu

LokalitaEscape hra „Divné dúpä", Bratislava – Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.7.2019 do 15.10.2019 podľa dostupnosti.

Máte možnosť preskúmať skrýšu, úkryt, útočisko proste divné dúpä čarodejníka. Čarodejník nechal svoje dúpä opustené ale môže sa kedykoľvek objaviť. Pre nezvaných hostí si ale čarodejník prichystal čary a mágiu, ktoré vám majú zabrániť dostať sa z jeho "dúpä". 60 minút vám na to musí stačiť. Každou ďalšou minútou riskujete, že sa čarodejník vráti a....

Tvorcovia obľúbenej escape hry "Divný dom" pripravili pre vás tradičnú jednopriestorovú escape room. 60 minút plných riešenia úloh, napätia, divných čarov a mágie. Riešte, uvažujte, improvizujte. spolupracujte a dostanete sa z divného dúpä opäť na denné svetlo.

Máte možnosť preskúmať skrýšu, úkryt, útočisko proste divné dúpä čarodejníka. Čarodejník nechal svoje dúpä opustené ale môže sa kedykoľvek objaviť. Pre nezvaných hostí si ale čarodejník prichystal čary a mágiu ktoré vám majú zabrániť dostať sa z jeho dupä. 60 minút vám na to musí stačiť každou ďalšou minutou riskujete že sa čarodejník vráti a...

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trvanie hry 60 minút – stihnete to?
  Trvanie hry 60 minút – stihnete to?
 • Vhodné pre 2 až 5 hráčov (ideálne pre 3 až 5 hráčov)
  Vhodné pre 2 až 5 hráčov (ideálne pre 3 až 5 hráčov)
 • Hra plná napätia, čarov, úloh a mágie
  Hra plná napätia, čarov, úloh a mágie
 • Adrenalínový zážitok s výbornými hodnoteniami
  Adrenalínový zážitok s výbornými hodnoteniami
 • Od tvorcov obľúbenej hry "Divný dom"
  Od tvorcov obľúbenej hry "Divný dom"

Ukončené
33,90 €

Bežná cena: 43,67 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

7,7

Bolo to zábavné, dlhšie sme sa snažili nájsť vhodné riešenia a kombinácie na otvorenie zámkov. Jediné čo by som chcela podotknúť že miestnosť bola malá. Čakala som že bude väčšia. Ale hodnotím fajn.

Dominika, 30. decembra 2019

Hodnotil ponuku Hra Escape Room „Divné dúpä“ čarodejníka


7,7

Táto hra bola pre mňa trochu sklamaním. Začali sme hru bez dejového úvodu (napr. Čarodejník odišiel a vašou úlohou je dostať sa z jeho skrýše..."), len sme vošli do hry a bum boli sme zamknutý. Potom game master odišiel bo tam mali druhú skupinu (vieme to podľa nepustenej hudby a bez dania...

Miška, 27. septembra 2019

Hodnotil ponuku Hra Escape Room „Divné dúpä“ čarodejníka

Kontakt

Escape hra „Divné dúpä"

Muštová 3 (Vchod z Muštovej ul. cez Autoservis A.V.T.)
83103 Bratislava
+421908 828 141


https://www.facebook.com/pg/za...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

2
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

2
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Mohlo by sa vám páčiť