Romantický pobyt pod Trenčianskym hradom s vínom a raňajkami

Penzión EXCLUSIVE, Trenčín

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 39,00 €

Bežná cena
59 - 295,00 €
Ušetríte
až 126,00 €

Romantický pobyt pod Trenčianskym hradom s vínom a raňajkami

  Penzión EXCLUSIVE, Trenčín (mapa)
  Platnosť kupónu je od 24.7.2019 do 20.12.2019 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(28 hodnotení)

Aj keď sa ocitnete v úplnom centre mesta, len 700 metrov od Trenčianskeho hradu, budete v uličke, ktorá je tichá, mimo ruchu hlavného ťahu. Penzión Exclusive vám poskytne na pár dní všetok svoj komfort izieb typu Štandard alebo Mezonet. K tomu fľaša vína, výhľad na hrad, raňajky – to je hotová romantika, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ubytovanie v centre mesta v tichej uličke
  Ubytovanie v centre mesta v tichej uličke
 • Iba 700 m od Trenčianskeho hradu
  Iba 700 m od Trenčianskeho hradu
 • Fľaša vína ako darček
  Fľaša vína ako darček
 • Romantický pobyt ako z rozprávky
  Romantický pobyt ako z rozprávky
 • Ubytovanie v izbe Štandard alebo Mezonet podľa dostupnosti
  Ubytovanie v izbe Štandard alebo Mezonet podľa dostupnosti

V cene je zahrnuté

 • Pobyt v penzióne Exclusive
 • Ubytovanie v 2-lôžkovej izbe Štandard alebo Mezonet pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Fľaša bieleho alebo červeného vína ako darček
 • Pripojenie na wifi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 24.7.2019 do 20.12.2019.
 • Povinný miestny poplatok 1 €/osoba/noc nie je zahrnutý v cene

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 903 771 050 alebo e-mailom na adrese info@penzionexclusive.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu 
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Ubytovanie s domácim zvieratkom za 5 €/noc
 • Prístelka za 20 €/noc
 • Parkovanie 5 €/noc (potrebná rezervácia vopred)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

28 hodnotení

22 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)18x
Veľmi dobré (7-8)6x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,0
Čistota zariadenia9,0
Kvalita jedla8,8
Kvalita ubytovania9,2
Prostredie zariadenia8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3
Spoločenské vyžitie8,5
Kvalita wellness10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita wellness

Kvalita wellness

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Potvrdenie rezervácie

Kvalita ubytovania

Kvalita ubytovania:

Toaletné potreby

Spoločenské vyžitie

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

10

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 8. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 1 noc

Prezili sme krasne dva dni v Trencine a okoli. Do centra je to peso kusok a tak naozaj sme si mohli vychutnat letnu vecernu atmosferu mesta a hradu. Po navrate nam skvele padol relax v uzasnej kupelni a flasa vina, ktoru sme dostali na recepcii. Trochu nam chybali vinove pohare. Ocenili sme...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,6

Vynikajúce hodnotenie

Alexandra, 16. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Jediné mínus by som len povedala ,že tam nebol výťah a dosť veľa schodov :) . Veľmi sa nám páčila izba, nádherné zariadenie.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (600 m)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (10 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (11 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (15 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (18 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (21 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (22 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (26 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (27 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (28 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.