Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku

Rastislav Repčík - Vyhliadkové lety, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

10

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku

LokalitaRastislav Repčík - Vyhliadkové lety, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Lebo vidieť svet z inej perspektívy je jeden z najkrajších zážitkov vôbec! Výber trasy letu je na vás. Môžete fotiť, natáčať video, zdieľať a podeliť sa tak o zážitky s priateľmi. Navyše zažijete rozhovor pilota a riadiacich letovej prevádzky a dovolia vám pilotovať! Dobré, že?

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pocit voľnosti v obrovskom priestore bez obmedzení
  Pocit voľnosti v obrovskom priestore bez obmedzení
 • Zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda
  Zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda
 • Výhľad z vtáčej perspektívy
  Výhľad z vtáčej perspektívy
 • Vhodné ako darček
  Vhodné ako darček
 • Len 15 min. autom od Bratislavy
  Len 15 min. autom od Bratislavy

Ukončené
od 48,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Perfektný zážitok, určite odporúčam :) Pán Repčík je skutočný odborník, podal jasnú inštruktáž, vysvetlil a odpovedal na všetky naše otázky. Na otázku ohľadom rezervácie odpovedal behom pár hodín a termín sme si dohodli hneď. Bol to skvelý zážitok. Ďakujeme

Katarina, 30. septembra 2019

Hodnotil ponuku Zážitkový let s možnosťou pilotovania na...


10

Supet darček pre manžela a supet zážitok.

Zákazník ZľavaDňa, 28. septembra 2019

Hodnotil ponuku Zážitkový let s možnosťou pilotovania na...

Kontakt

Rastislav Repčík - Vyhliadkové lety

Fialková 681
900 46 Most pri Bratislave
0915 900 599

rastislav.repcik@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

10
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

12
km
Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

12
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

12
km
Petržalská hrádza

Petržalská hrádza

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

12
km
Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

13
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

13
km
Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

14
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

14
km
Aquapark Senec

Aquapark Senec

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

14
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

14
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

14
km
Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.

Mohlo by sa vám páčiť