Kúzelné Benátky s ubytovaním pre 2 dospelých a až dve deti do 17 rokov zdarma

A&O Hotels Venezia Mestre, Taliansko - Benátky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúzelné Benátky s ubytovaním pre 2 dospelých a až dve deti do 17 rokov zdarma

LokalitaA&O Hotels Venezia Mestre, Taliansko - Benátky (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 9.7.2018 do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Už o niekoľko rokov tu možno nebudú, oplatí sa preto navštíviť ich čo najskôr. Spoznať čarovné Benátky z každej perspektívy, preplávať na gondole popod 400-ročný most, obzrieť si monumentálnu baziliku alebo zažiť slávny karneval. A po tom všetkom mať príjemné miesto, kde môžete načerpať sily na ďalší deň - vy dvaja a dve deti do 17 rokov zdarma.

O hoteli

Poloha a&o Venezia Mestre je len pár minút severne od hlavnej vlakovej stanice Venezia-Mestre s vynikajúcim spojením do hlavného ostrova Benátok (10 min. autom) a starého mesta. Iba 5 min. od hotela nájdete supermarket aj McDonald´s.

Jednou z dominánt  a&o Venezia Mestre je XXL lobby a 24-hodinový bar, kde môžete výborne zrelaxovať. Pravý taliansky "dolce vita" si môžete vychutnať s lahodnou kávou v ruke. Menšie deti sa zatiaľ  zabavia v detskom kútiku. Parkovacie miesta sú veľmi obľúbené. V prípade, že nemáte šancu využiť hotelové parkovisko, na recepcii vám radi pomôžu so skvelými tipmi na lacné a bezpečné parkovanie.

Izby

Hotel a&o Venezia Mestre ponúka ubytovanie v každej kategórii izieb, od cenovo dostupného hostelu so sprchou/WC a uzatvárateľnou skrinkou až po do modernú hotelovú izbu vrátane posteľnej bielizne a uterákov. Samozrejmosťou je bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi v celej budove, ako aj ďalšie služby: raňajky, neskorý check-out a obedové balíčky.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov si vychutnáte vo veľkom presvetlenom átriu. Zdravé a výživné jedlo je presne to, čo potrebujete pred celodenným spoznávaním Benátok. 

Benátky

Najznámejším obrazom Benátok je Námestie svätého Marka, kde sa nechávajú turisti fotografovať pri kŕmení holubov a stoja v dlhom rade na prehliadku Baziliky sv. Marka.Dopravnou tepnou je Canal Grande, 4 km dlhý a asi 70 m široký kanál, ktorý prechádza priamo stredom mesta. V

meste zaisťujú dopravu motorové lode, ktoré brázdia kanály, pre turistov sú k dispozícii klasické gondoly, ktoré tvoria neodmysliteľnú časť života v Benátkach už od 11. storočia. Štíhlym trupom a plochým dnom (10,15 m dlhá a 1,40 m široká) sú prispôsobené pre plavbu úzkymi a plytkými kanálmi. Štíhlym trupom a plochým dnom sú prispôsobené pre plavbu úzkymi a plytkými kanálmi. Gondola je smerom k prove mierne zahnutá doľava, čo zabraňuje tomu, aby sa točila stále dookola.

Canal Grande - kanál je dôležitá dopravná tepna Benátok, ktorá prepája hlavné vlakové, autobusové stanice s najvyhľadávanejším turistickým miestom, ktorým je Námestie sv. Marka (Piazza San Marco). Tvorí centrum starého mesta, celé je pokryté mramorovými doskami a obklopené Bazilikou sv. Marka, zvonicou - Kampanila, vežovými hodinami a budovami prokuratúr s arkádami.

Najvýznamnejšia svetská stavba je nádherný Dóžov palác z ružového veronského mramoru.

Nemenej slávnou stavbou na námestí je aj Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco alebo aj „Basilica d´Oro“ (zlatá bazilika). So svojimi piatimi kupolami a dvoma bočnými loďami je jedným zo symbolov Benátok.

V Benátkach je viac ako 900 palácov. Líšia sa svojou veľkosťou, štýlom, ale jedno majú spoločné. Každý palác má čelnú stranu obrátenú ku kanálu, ostatné tri steny sú bez výzdoby a sú menej zaujímavé.Z nespočetného množstva kostolov a chrámov možno spomenúť kostol Santa Maria della Salute. 
V neposlednom rade vás zaujme Arzenál, ktorý bol benátskou lodenicou a od konca 17. storočia dokonca najväčšou a najvýkonnejšou na svete. V čase najväčšieho rozkvetu táto lodenica zamestnávala až 16 000 robotníkov.

Medzi najznámejšie mosty patrí Ponte di Rialto, ktorý ako jeden z troch spája obe časti mesta rozdelené kanálom. 48 m dlhý mramorový oblúk dopĺňajú dva rady obchodov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

 
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Až 2 deti do 17 rokov zdarma
  Až 2 deti do 17 rokov zdarma
 • Vynikajúce spojenie s hlavným ostrovom a centrom
  Vynikajúce spojenie s hlavným ostrovom a centrom
 • Raňajky v cene
  Raňajky v cene
 • V blízkosti je supermarket aj McDonald´s
  V blízkosti je supermarket aj McDonald´s
 • Priateľský personál
  Priateľský personál

Ukončené
od 69,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 542 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

A&O Hotels Venezia Mestre

Via Cà Marcello, 19
30172 Venezia

info@hotelvoucheronline.com
http://AandO.hotelvoucheronlin...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež