Vytancuj si s radosťou super postavu a kondičku na tanečných kurzoch pre dospelých v elledanse

Tanečná škola elledanse, Bratislava - Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vytancuj si s radosťou super postavu a kondičku na tanečných kurzoch pre dospelých v elledanse

LokalitaTanečná škola elledanse, Bratislava - Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.10.2019 do 13.5.2020 podľa dostupnosti.

Objav svoj talent a nájdi svoj obľúbený tanec v Elledanse. Hľadáš vhodný pohyb, ktorý ti prinesie radosť? Chceš sa zdokonaliť v tanci? Objav nové tanečné kurzy a zdokonaľ svoje tanečné umenie. Vyber si tréningy podľa chuti a času.

Contemporary
Fúzia rôznych tanečných  štýlov od baletu, modern dance cez improvizáciu, floorwork až  po kontaktné techniky s využitím prirodzených pohybov tela. Obľúbený štýl hodný pre všetkých, čo majú radi umelecký ale zároveň telu vlastný, zdravý pohyb, originalitu, expresívnosť v spojení so skvelou muzikou.

Bodyforming dance
Komplexný program pre ženy zameraný na formovanie postavy a pre elegantnú a štíhlu fyziognómiu. Kombinácia tanca, fitnes a pilatesu zahŕňa úvodné zahriatie, prácu na jednotlivých svalových partiách, vhodne nakombinovanú s jednoduchými tanečnými variáciami. Tanec rozvíjajúci koordináciu pohybov, držanie tela a úžasný pocit ženskosti a tvrdá makačka v jednom!

Lyrical jazz
Lyrical jazz je fúziou baletu, jazzu a moderného tanca. Lyrical je expresívny, zároveň jemný a dynamický, zameraný na hudobnosť a hlboké emocionálne prežívanie spojenia hudby a tanca.  V úvode každej lekcie strečing, postupné technické zvládnutie nových prvkov a na záver krátka choreografia. Veľmi atraktívny tanec, plný energických tanečných póz, krásneho pohybu plného emócií a efektných krokových variácií.

Fitdance
Chcete si vyformovať postavičku bez hodín strávených s činkami v posilňovni? Fit Dance pre vás ako stvorený! Posilníte si celé telo, získate lepšie držanie tela a navyše sa aj zabavíte. Zaujímavé cvičenie nielen pre mladých, ale pre všetky vekové kategórie. Kurz je určený pre ľudí, ktorí si chcú udržať dobrú fyzickú kondíciu a zatancovať si. Individuálny prístup a profesionalita lektora dodá Vášmu popoludniu úplne iný rozmer.

Latino Ladies
Dámy ste vítané! Nechajte v sebe znieť Latino! Lekcie sú zábavné a rýchlo si osvojíte základné kroky, v ktorých bude vyzerať skvele, sebavedomo. Výhodou kurzu je, že nepotrebujete partnera. Naučíte sa základné kroky latinskoamerických tancov ako salsa, cha – cha, rumba, samba a iné. Zvýšite si sebavedomie a zlepšíte kondíciu.

Balet (klasický tanec)
Tréning prvkov a princípov klasického tanca prispieva k správnemu držaniu tela a koordinácii. Hodina je rozdelená na dve časti: zahriatie, natiahnutie svalstva a šliach, samotné cvičenie pri tyči a cvičenie v priestore. Tento úžasný pohybový systém telo prináša flexibilitu, pružnosť, buduje silu aj stabilitu, zároveň ideálne tvaruje celú postavu a zlepšuje kondičku. Pre všetkých čo majú radi pomalšie tempo i keď záver je veľmi dynamický.

Vogue
V súčasnosti veľmi vyhľadávaný štýl, plný sexi pohybov, skvelej hudby a radosti z pohybu, vhodný najmä pre ženy a čoraz viac navštevovaný mužmi. Tanec bol inšpirovaný časopisom Vogue a vidieť ho môžete v klipoch najslávnejších superstars, či v reklamách a na módnych prehliadkach. Preslávila ho Madonna v nesmrteľnom videoklipe „Vogue“.

Fit balet
Fit balet je  špeciálny program, ktorý vychádza z klasického baletu a je  doplnený prvkami moderného tanca, jógy a kondičného cvičenia. Je vhodný pre každého, kto chce efektívne posilniť celé telo, zvýšiť si flexibilitu, budovať koordináciu a zlepšiť stabilitu. Má výborný vplyv na formovanie postavy a je vynikajúcou prípravou pre ktorúkoľvek pohybovú aktivitu.

Tanečná škola elledanse sa venuje voľnočasovým a umeleckým tanečným kurzom už viac ako 10 rokov. U nás si zatancujú deti, mládež a aj dospelí. Okrem umeleckých a voľnočasových tanečných aktivít pre všetky vekové a výkonnostné kategórie sa dlhoročne venujeme aj výchove mladých tanečníkov, ktorí žijú tancom a chcú sa v ňom profesionálne rozvíjať.

Taneční lektori elledanse majú odborné pedagogické vzdelanie a dlhoročné skúsenosti aj z veľkých pódií.
Zakladateľkou a umeleckou riaditeľkou Tanečnej školy a divadla elledanse je Mgr.art. Šárka Ondrišová, ArtD, choreografka, režisérka, pedagóg choreografie a réžie na KTT VŠMU v Bratislave.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých všetkých vekových kategórií
  Kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých všetkých vekových kategórií
 • Profi lektori a overená metodika
  Profi lektori a overená metodika
 • Jedinečný a individuálny prístup
  Jedinečný a individuálny prístup
 • Moderné klimatizované priestory
  Moderné klimatizované priestory
 • Možnosť pokračovať v kurzoch po celý rok
  Možnosť pokračovať v kurzoch po celý rok

Ukončené
59,90 €

Bežná cena: 100,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 909 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Tanečná škola elledanse

Kopčianska 8А
851 01 Bratislava
+421 907 835 877


http://www.elledanse.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Mohlo by sa vám páčiť