Balíček čerstvo praženej kávy z trenčianskej Pražiarničky - voňavý darček pre kávičkárov

Pražiarnička - Trenčín, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 3,59 €

Bežná cena
4,79 - 29,99 €
Ušetríte
až 7,09 €

Balíček čerstvo praženej kávy z trenčianskej Pražiarničky - voňavý darček pre kávičkárov

  Pražiarnička - Trenčín, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 29.8.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

8,3

Veľmi dobré hodnotenie
(16 hodnotení)

Malá káva, lyžička cukru a za pol pohára mlieka, alebo čistá, bez cukru a mlieka, ale s vyšším pomerom vody. Je jedno, ako si ju najradšej pripravujete, no káva by nás nemala rozdeľovať, ale spájať. Preto si vyberajte len tú najlepšiu. A naša Trenčianska ňou bezpochyby je. Vychutnajte si ju doma alebo darujte na Vianoce - voňavý balíček poteší každého kávičkára.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Poctivá pražiareň kávy v Trenčíne
  Poctivá pražiareň kávy v Trenčíne
 • Všetky kávy sú zrnkové, aby ste si ich mohli čerstvo namlieť
  Všetky kávy sú zrnkové, aby ste si ich mohli čerstvo namlieť
 • Niektoré druhy majú znovuuzatvárateľnú kávovú tubu
  Niektoré druhy majú znovuuzatvárateľnú kávovú tubu
 • V centre Trenčína na Štúrovom námestí za vodníkom
  V centre Trenčína na Štúrovom námestí za vodníkom
 • Ideálny vianočný darček pre každého kávičkára
  Ideálny vianočný darček pre každého kávičkára

V cene je zahrnuté

 • Balíček zrnkovej kávy podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 29.8.2019 do 31.1.2020.
 • Popis jednotlivých druhov káv nájdete pod ponukou

Ako využiť ponuku

 1. Objednávka prebieha priamo na stránke a je záväzná
 2. Prosím, vyplňte všetky požadované polia
 3. Kupón nie je potrebné ďalej uplatňovať, po ukončení nákupu vám príde potvrdenie objednávky

Poštovné

Osobný odber ZDARMA

neobmedzené množstvo

0,00 €

Kuriér

neobmedzené množstvo

3,90 €

Doplňujúce informácie

 • Dodacia doba je do 5 dní
 • Osobný odber je možný v Trenčíne na prevádzke Pražiarnička aj Trenčianska káva v centre Trenčína, na Štúrovom námestí hneď za vodníkom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,3

Veľmi dobré hodnotenie

16 hodnotení

13 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)12x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)2x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s tovarom9,8
Dodanie tovaru8,5
Priebeh objednávky10
Komunikácia personálu9,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh objednávky

Priebeh objednávky:

Informácie o tovare

Spokojnosť s tovarom

Spokojnosť s tovarom:

Očakávaná kvalita

Komunikácia personálu

Komunikácia personálu:

Riešenie problémov

10

Vynikajúce hodnotenie

Ľuboš, 15. marca 2020

Hodnotenie ponuky:
Marcus Valerius Maximianus 300 g (60 %...

Príjemná chuť kávy z ktorej som bol prekvapený.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Patrik, 30. septembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Alžbeta Bathory 300 g (50 % Arabica 50 %...

super kava,

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Pražiarnička - Trenčín

Štúrovo námestie (hneď za vodníkom)
911 01 Trenčín
+421 907 751 872

PO - NE: 8:30 - 19.00 hod.

info@praziarnicka.sk
http://www.praziarnicka.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (200 m)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (10 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (10 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (16 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (19 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (21 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (22 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (26 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (27 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (28 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.