SUPER PONUKA: Luxusný ParkHotel Łysoń&SPA**** s výbornou stravou a wellness

ParkHotel Łysoń & SPA****, Poľsko - Inwald

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

SUPER PONUKA: Luxusný ParkHotel Łysoń&SPA**** s výbornou stravou a wellness

LokalitaParkHotel Łysoń & SPA****, Poľsko - Inwald (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 4.9.2019 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Luxusný štvorhviezdičkový pobyt za výbornú cenu a už od 1 noci. V poľskom ParkHoteli Łysoń & SPA**** splnia vaše želania s úsmevom na tvári. Doprajú vám neobmedzený oddych vo wellness, ale aj raňajky či polpenziu. Vynikajúce jedlá si hostia obzvlášť pochvaľujú.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pobyt v 4* hoteli za výnimočnú cenu
  Pobyt v 4* hoteli za výnimočnú cenu
 • Family friendly - rodiny tu nájdu všetko potrebné
  Family friendly - rodiny tu nájdu všetko potrebné
 • Neobmedzený vstup do sauny a vírivky
  Neobmedzený vstup do sauny a vírivky
 • Hostia si pochvaľujú výbornú kuchyňu aj milý personál
  Hostia si pochvaľujú výbornú kuchyňu aj milý personál
 • Len 1,5 hod. od hraníc (Čadca) a 34 min. od Osvienčimu
  Len 1,5 hod. od hraníc (Čadca) a 34 min. od Osvienčimu

Ukončené
od 69,00 €

Bežná cena: 90 - 289,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Určite ešte raz prídeme , dokonca možno zoberieme aj niekoho ďalšieho so sebou , lebo miesta je tam ozaj veľa a zabavia sa všetky vekové kategórie vďaka atrakciám hneď nablízku

Lenka, 17. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou


8,0

prijemny pobyt

Stanislav, 10. februára 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou...

Kontakt

ParkHotel Łysoń & SPA****

ParkHotel Łysoń & SPA****

ul. Wadowicka 169 a
34-120 Andrychów - Inwałd

rezerwacja@phlyson.pl
https://www.parkhotellyson.pl/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Inwald Park

Inwald Park

V zábanom Inwald Parku sa zabavíte s celou rodinou. Je rozdelený na 4 tematické sekcie. Nájdete tu Park miniatúr so zmenšeninami najznámejších svetových pamiatok, Dinolandiu plnú... Viac prahistorických dinosaurov, stredovekú pevnosť a množsvo ďalších atrakcií. Inwald Parka ponúka aj možnosť ubytovania.

6
km
Múzeum rodný dom Jána Pavla II.

Múzeum rodný dom Jána Pavla II.

V tejto budove pôvodom z 19. storočia si v roku 1919 rodina Wojtyłových prenajala na prvom poschodí byt s kuchyňou. Srdcom múzea je byt, kde sa 18. mája 1920 narodil Karol Józef... Viac WojtyŁa – sv. Ján Pavol II. V roku 1984 tu vznikla pápežská výstava sprístupnená návštevníkom. Môžete tu vidieť pôvodné exponáty späté s rodinou Wojtylovcov, osobné veci sv. Jana Pavla II.a výsta tiež zachytáva obdobia života tejto významej osobnosti 20. storočia.

14
km
Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.

19
km
Kaštieľ v Suchej Beskidzkiej

Kaštieľ v Suchej Beskidzkiej

Tento renesančný kaštieľ volajú aj "Malý Wawel" kvôli podobnosti ku kráľovskému hradu z Krakova. V súčasnosti tu sídli Mestské múzeum.

21
km
Hrad Wołek

Hrad Wołek

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

24
km
Osvienčim

Osvienčim

Neslávne slávne mesto vďaka nacistickým koncentračným táborom Auschwitz I (nachádzal sa v areáli bývalých kasární) a Auschwitz II – Birkenau (Brzezinka), ktorý vznikol neskôr na... Viac druhej strane mesta. Dnes tu žije asi 40 000 obyvateľov. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1179, kedy bol Osvienčim hradiskom. Jeho názov v starej poľštine znamenal "miesto patriace Osvienčimovi" - čo bolo pravdepodobne meno zakladateľa pôvodnej osady. V roku 1272 mu boli pridelené mestské práva. Po nemeckej invázii v roku 1939 bol Osvienčim okamžite pridelený k Tretej ríši. V roku 1946 boli všetky tábory vyľudnené a bývalý koncentračný tábor sa v roku 1947 stal múzeom.

28
km
Múzeum pivovaru Żywiec

Múzeum pivovaru Żywiec

V pivovare, kde sa varí pivo nepretržite už viac ako 160 rokov, si užijete aj skvelú prehliadku. A po prehliadke samozrejme odporúčame posedieť si v miesom bare :)

29
km
Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

34
km
Babia Góra

Babia Góra

Babia hora je vrch na slovensko-poľských hraniciach s výškou 1725 m. Od roku 1996 nájdete na jej vrchole pamútnú tabuľu na viaceré výstupy pápeža Jána Pavla II., ktorý na vrch... Viac viackrát vyšiel ešte ako krakovský arcibiskup.

36
km
Zámok Pszcyna

Zámok Pszcyna

Zámok, ktorý mnohí volajú aj poľský Versailles, leží v meste Pszcyna. Postavili ho v 11. alebo 12. storočí na obchodnej ceste smerujúcej z Krakova do južnej Európy. Svoju súčasnú... Viac podobu získal zámok Pszcyna v druhej polovici 19. storočia, keby bol prestavaný do novobarokového štýlu. Celý zámocký komplex aj s anglickým parkom má rozlohu 156 hektárov. V roku 1946 tu bolo otvorené Zámocké múzeum Pszczyna.

38
km
ZOO v Krakove

ZOO v Krakove

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

43
km
Wawelský hrad

Wawelský hrad

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

Mohlo by sa vám páčiť