Jednodňový zájazd do Genussmeile pre milovníkov dobrého vína, jedla a zábavy

Cestovná kancelária MISTRÁL, Rakúsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

25,60 €

Bežná cena
32,00 €
Ušetríte
6,40 €

Jednodňový zájazd do Genussmeile pre milovníkov dobrého vína, jedla a zábavy

  Cestovná kancelária MISTRÁL, Rakúsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.9.2019 do 13.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

September je časom vinobraní. Jedno z nich sa už zopár rokov organizuje v dolnom Rakúsku priamo vo vinohradoch medzi Viedňou a Bad Vöslau. Na tzv. Genussmeile sa prezentujú domáci vinári, reštaurácie, hostince a muzikanti. Originálne stánky sú doplnené tematickými miestami na sedenie na sudoch, balíkoch slamy a dekorované v typickom rakúskom štýle. A ešte aj navštívite mestečko Mödling.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zážitkový deň plný dobrého vína a jedla
  Zážitkový deň plný dobrého vína a jedla
 • Prehliadka mesta Mödling
  Prehliadka mesta Mödling
 • Cena je konečná, bez ďalších doplatkov
  Cena je konečná, bez ďalších doplatkov
 • Vrátane autobusovej dopravy
  Vrátane autobusovej dopravy
 • Služby sprievodcu počas zájazdu
  Služby sprievodcu počas zájazdu

V cene je zahrnuté

 • Jednodňový zájazd do Genussmeile pre 1 osobu
 • Doprava autobusom
 • Sprievodcovské služby
 • Vstup do expozícií múzea v Mödlingu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.9.2019 do 13.9.2019.
 • V cene nie je zahrnuté konzumné – ochutnávka vína a špeciality na Genussmeile

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na stránke ckmistral.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo a heslo kupónu do poznámky a zvoliť si, či máte záujem o miestenku a cestovné poistenie

 

Voliteľné príplatky

 • Komplexné cestovné poistenie UNION – 2 €
 • Miestenka na konkrétne miesto v autobuse – 5 €

Doplňujúce informácie

 • Odchod z Bratislavy (Trnavské mýto pri Istropolise) o 8.00 hod.
 • Návrat do Bratislavy o cca 20.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (700 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (800 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.