Letecký zájazd na NHL v New Yorku, hneď na 2 zápasy: NY Islanders - Tampa Bay a New Jersey - Boston

CK HokejTour.sk, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Tento víkend voľné

Svetový futbal naživo: Darujte originálny darček pre športovcov/Bratislava

od 35,00 €

9,7

Darčeková poukážka na svetové futbalové zápasy

Bratislava, CK FutbalTour.sk

899,00 €

Bežná cena
1 190,00 €
Ušetríte
291,00 €

Letecký zájazd na NHL v New Yorku, hneď na 2 zápasy: NY Islanders - Tampa Bay a New Jersey - Boston

  CK HokejTour.sk, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 16.9.2019 do 14.1.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zažite našich Zdena Cháru a Erika Černáka v magickom New Yorku! Pre veľký úspech zájazdov do USA v HokejTour.sk pripravili ďalšiu hokejovú lahôdku. Dlhoročné skúsenosti a stovky recenzií od spokojných klientov CK HokejTour.sk sú zárukou jedinečného zážitku. Dvojzápas NY Islanders – Tampa Bay a New Jersey – Boston. To nepotrebuje ďalší komentár.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najskúsenejšia futbalová CK na Slovensku
 • Služby skúseného delegáta počas zájazdov
 • Ubytovanie v 3* hoteli
 • Vstupenky až na 2 zápasy
 • Prehliadka hlavných pamiatok a atrakcií (pred zápasom)

V cene je zahrnuté

 • Letecká doprava (spojenie Budapešť – New York - Letisko JFK s prestupom v Londýne)
 • Letiskové a palivové príplatky 
 • 4x ubytovanie v 3* hoteli v Long Island City, vyšší štandard na vyžiadanie
 • Vstupenky na zápasy:
 • NY Islanders – Tampa Bay (11.1 19.00 hod., Barclays Center,Brooklyn,New York)
 • New Jersey – Boston  (12.1 19.00 hod., Prudential Center,New Jersey)
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
 • Nonstop infolinka

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 16.9.2019 do 14.1.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Na zájazd je potrebné sa prihlásiť ihneď po zakúpení kupónu na e-mailovej adrese jakub.loydl@hokejtour.sk alebo telefonicky na čísle +421 904 182 181
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť meno, priezvisko a číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Poistenie pre futbalové zájazdy v cene 5,5 €/deň

Doplňujúce informácie

 • Na vyžiadanie zabezpečíme:
 • vízový formulár ESTA na vstup do USA
 • letiskové transfery (orientačná cena 50 - 60 €)
 • vstupenky na dopravu, atrakcie a iné športové podujatia (NBA,NFL,MLS,MLB)
 • Odporúčaný program zájazdu: (v prípade konania zápasu vo štvrtok)
 • ŠTVRTOK: Odlet z Budapešti. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voliteľný program s delegátom (oboznámenie s prostredím, dopravou a hlavnými atrakciami).
 • PIATOK: Voliteľný program s delegátom. Možnost sledování zápasu NBA New York Knicks – New Orleans Pelicans v Madison Square Garden.
  • Zobraziť viac
  • SOBOTA: Voliteľný program s delegátom (Wall Street, 9/11 Memorial, Empire State Building/Rockefeller Center). Sledovanie zápasu NY Islanders – Tampa Bay Lightning (19.00 hod.)
  • NEDEĽA: Voliteľný program s delegátom (Times Square, Flariton Building, Central Park).. Sledovanie zápasu New Jersey Devils – Boston Bruins (19.00 hod.)
  • PONDELOK: Voľný program (nákupy). Odlet z New Yorku popoludní/večer.
  • UTOROK: Návrat do Budapešti v dopoludňajších hodinách (časový posun).

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 306 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CK HokejTour.sk

M. Schneidera Trnavského 4/B
84104 Bratislava
+421 904 182 181

jakub.loydl@hokejtour.sk
http://www.hokejtour.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (3 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (4 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Lanoland

Lanoland (4 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (4 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (4 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (4 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Hrad Devín

Hrad Devín (5 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Slavín

Slavín (5 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sandberg

Sandberg (6 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (6 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.