Zlepšite si angličtinu komunikáciou vo virtuálnej realite

Jazyková škola The Flow, Košice - Sever

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zlepšite si angličtinu komunikáciou vo virtuálnej realite

LokalitaJazyková škola The Flow, Košice - Sever (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.9.2019 do 28.2.2020 podľa dostupnosti.

Prepojením angličtiny a umelej inteligencie vo forme virtuálnej reality si zdokonalíte svoju angličtinu v praxi podmanivým a zároveň efektívnym spôsobom. Učenie angličtiny využitím tejto kombinácie vás úplne pohltí a začnete rozmýšlať v cudzom jazyku akoby to bol váš vlastný.

Pomocou tejto metódy si:

Precvičíte si rozprávanie: pracuj na výslovnosti a získaj istotu v anglickej konverzácií simuláciou rozličných scenárov z každodenného života
Zlepšíte porozumenie: Čítaním rôznych textov v angličtine a počúvaním anglickej konverzácie budeš hľadať riešenia záhadných situácií
Obohatíme si slovnú zásobu: počas každej lekcie sa naučíš nové slová súvisiace s prostredím v ktorom sa nachádzaš – učenie v kontexte!

Princíp virtuálnej reality:

Po nasadení VR headsetu na hlavu a uchopení ovládačov do rúk sa ocitnete vo virtuálnom priestore zväčša 3x3m. V tomto priestore sa budete môcť pohybovať a budete vidieť úplne iný svet. Môžete otáčať hlavou, použivať ruky a nohy. Taktiež sa môžete prechádzať alebo si čupnúť.

Prečo virtuálna realita?

Pomáha prekonávať strach z nepochopenia

 • s virtuálnymi postavami si rýchlejšie osvojíš slovnú zásobu, zlepšíš si výslovnosť a plynulosť jazyka a nikto nebude posudzovať tvoju angličtinu!

Simulácia reálneho prostredia

 • nová slovná zásoba bude použitá v kontexte, takže budeš vedieť ako ho použiť.

Zvyšuje sústredenie

 • úplné ponorenie sa do deja zabráni celkovej nesústredenosti počas učenia. Dokonca, ak sa učíš len pár minút denne, úspech je zaručený.
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nasaďte si VR okuliare a staňte sa súčasťou príbehu
  Nasaďte si VR okuliare a staňte sa súčasťou príbehu
 • Vyriešte úlohy v simulovanom prostredí
  Vyriešte úlohy v simulovanom prostredí
 • Lektor zhodnotí vašu výslovnosť, slovnú zásobu a plynulosť angličtiny
  Lektor zhodnotí vašu výslovnosť, slovnú zásobu a plynulosť angličtiny
 • Prevratnou novinkou je komunikácia s virtuálnymi postavami
  Prevratnou novinkou je komunikácia s virtuálnymi postavami
 • Počas každej lekcie sa naučíte nové slová súvisiace s prostredím, v ktorom sa nachádzate
  Počas každej lekcie sa naučíte nové slová súvisiace s prostredím, v ktorom sa nachádzate

Ukončené
od 9,90 €

Bežná cena: 15 - 20,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 755 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Jazyková škola The Flow

Jazyková škola The Flow

Hroncova 1
04001 Košice
917993808

office@theflow.sk
www.theflow.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

900
m
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

1
km
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

2
km
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

2
km
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

2
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

3
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

4
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

6
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

7
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

12
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

15
km
Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež