Nechirurgický 5D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti

Ritual salon, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nechirurgický 5D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti

LokalitaRitual salon, Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.9.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Pozrite sa do zrkadla a povedzte, čo tam vidíte? Čas síce plynie a každú z nás obdarúva ďalšími a ďalšími rokmi, ale mimo toho, čo tam vidíte? Pretože niekde tam, pod tým vekom, sa skrýva krásna, mladá a sebavedomá žena plná radosti zo života. Vďaka nechirurgickému liftingu tváre pozostávajúceho z piatich ošetrení ju určite zbadáte...

Pod názvom 5D Lifting sa ukrýva kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré bojuje s vráskami na troch úrovniach. Kombinuje účinky viacerých omladzujúcich neinvazívnych ošetrení, vďaka čomu pleť zanecháva krásnu a žiarivú. Keďže efektívne pôsobí vo vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu, farebne zjednotí a vyhladí tvár. Ošetrenie tak predstavuje najúčinnejšiu zbraň proti starnúcej pokožke vôbec.

Čo je to 5D lifting a ako funguje?

5D lifting kombinuje účinok viacerých ošetrení v jednom – je to najkomplexnejšie a zároveň najúčinnejšie omladzujúce ošetrenie v oblasti neinvazívnej estetickej chirurgie. Skladá sa zo šetrného HydroPeelu®, rádiotermoliftingu, fotorejuvenizácie, oxygenoterapie a fotodynamickej LED terapie, ktorá účinne regeneruje kožné tkanivo. Touto kombináciu je možné dosiahnuť najlepšie výsledky v oblasti neinvazívnej estetickej medicíny a omladzovania tváre, krku a dekoltu.

Päť fáz jednej procedúry

HydroPeel®

V prvej fáze je pleť ošetrená metódou HydroPeel®, tiež známou ako hydradermabrázia. Je to jedna z najnovších metód starostlivosti o pleť výsledkom ktorej je mladšia, krajšia a zdravšia pleť. Metóda sa teší veľkej obľube predovšetkým v zahraničí ako neinvazívna alternatíva chemického peelingu a podobných bolestivých zákrokov. Funguje na princípe hĺbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou vody. 

Rádiotermolifting

Následne je koža prehrievaná pomocou intenzívnheo rádiotremoliftigu. Počas ošetrenia dochádza k prenosu rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky, kde sa mení na energiu tepelnú. Kolagénové vlákna vystavenaé teplu sa zmršťujú a následne vypínajú. Výsledkom je pevná a hladká pleť v okolí okočí, na krku a na celej tvári.  

Fotorejuvenizácia 

Jednou z hlavných príčin starnutia pokožky je slnečné žiarenie. Aj vďaka nemu na pokožke vznikajú vrásky, fľaky, pigmentové škvrny, rozšírené cievky a pokožka stráca svoju pružnosť a svieži vzhľad. Počas fotorejuvenizácie dochádza k zvráteniu procesov starnutia vďaka kombinovanému účinku najmodernejšieho prístroja s názvom E – Light. Ten v jednom záblesku kombinuje intenzívne pulzné svetlo s bipolárnou rádiofrekvenciou.

Oxygenoterapia s koloidnou platinou

Nasleduje obľúbené ošetrenie známe aj ako kyslíková terapia. Počas terapie je do pokožky bezbolestne vstrekovaný 95 % ionizovaný kyslík. To pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu v podkoží a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien a elastínu. Pleť vďaka tomu zostáva rozžiarená, hladká a jemné vrásky sa redukujú. 

Fotodynamická LED terapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných pulzujúcim lúčom LED terapie. Tie stimulujú produkciu kolagénu a elastínu v bunkách a pomáhajú tak zvrátiť proces starnutia. LED terapia pomáha urýchliť hojenie tkaniva, preto je mimoriadne účinná aj na regeneráciu aknóznej pokožky. Výsledkom tohoto kroku ošetrenia je mladistvá a pevnejšia pokožka bez fľakov a kruhov pod očami a s celkovo mladistvejším vzhľadom.

Účinky

Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

Premeniť svoju postavu, nájsť mladosť a celkovo sa skrášliť môžete vďaka Beauty centru Lumines. Exce­lentná starostlivosť v kombinácii s vysokou kvalitou a službami je zárukou vašej spokojnosti. Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum, ktorého služby využíva aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bezbolestné a neinvazívne ošetrenia
  Bezbolestné a neinvazívne ošetrenia
 • Prevádzka v Ružinove
  Prevádzka v Ružinove
 • Vypína, povzdvihuje a spevňuje pokožku
  Vypína, povzdvihuje a spevňuje pokožku
 • Účinok viditeľný hneď po procedúre
  Účinok viditeľný hneď po procedúre
 • 5 ošetrení v jenom
  5 ošetrení v jenom

Ukončené
49,90 €

Bežná cena: 170,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 656 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Mohlo by sa vám páčiť