Relax pre celú rodinu v súkromí Privátu Aniel na Liptove + celodenný vstup do Tatralandie alebo Bešeňovej

Aniel Privat, Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 69,00 €

Bežná cena
99 - 199,00 €
Ušetríte
až 60,00 €

Relax pre celú rodinu v súkromí Privátu Aniel na Liptove + celodenný vstup do Tatralandie alebo Bešeňovej

  Aniel Privat, Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves (mapa)
  Platnosť kupónu je od 26.9.2019 do 25.12.2019 podľa dostupnosti.

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Krásna príroda Liptova, čistý vzduch a okolo vás pokoj, ktorého sa nebudete vedieť nasýtiť. Vitajte v súkromí Privátu Aniel, uvarte si dobrú kávu či čaj a usaďte sa v altánku. Kým vás budú hriať jesenné lúče slnka, môžete si s rodinou naplánovať ďalší program. V cene máte vstup do obľúbeného aquaparku Tatralandia (3 km), v ktorom vás čaká zábava počas celého dňa.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vhodný pre pobyty s deťmi
 • Vstup do Tatralandie (3 km) či Bešeňovej (11 km)
 • Nachádza sa na rozľahlom pozemku
 • Veľké chránené parkovisko, ktoré je 24 hodín osvetlené
 • Drevený altánok vhodný na posedenie

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v Pavlovej Vsi v Priváte Aniel na 2 noci
 • Ubytovanie pre deti do 2 rokov (vrátane) zadarmo
 • Celodenný vstup TROPICAL PACKET do aquaparku TATRALANDIA (bez sáun): 6 toboganov, 10 bazénov, vonkajšie a vnútorné vírivky, detské atrakcie, skrinka a parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 26.9.2019 do 25.12.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0911 727 633 alebo e-mailom na adrese aniel.privat@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu 
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Jednorázový 3-hodinový vstup do Keltského saunového sveta v Tatralandii (21 parných, vodných a masážnych kúpeľov) alebo do wellness & spa Harmónia v Bešeňovej za zvýhodnenú cenu 7 €/osoba (hradí sa na mieste)
 • XS Surf Ticket (20 minút) za cenu 6 €/osoba (hradí sa na mieste)

Doplňujúce informácie

 • Pri tomto pobyte nie je možné využiť rekreačný príspevok

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)3x
Veľmi dobré (7-8)3x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,0
Čistota zariadenia10
Kvalita ubytovania9,0
Prostredie zariadenia10
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,0
Kvalita wellness10
Vybavenie pre deti10
Spoločenské vyžitie8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita wellness

Prostredie zariadenia:

Okolie zariadenia

Čistota zariadenia:

Okolie

Rodina s deťmi:

Vybavenie pre deti

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

10

Vynikajúce hodnotenie

Lenka, 29. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Ubytovanie pre 3 osoby na 2 noci + 3...

Ubytovanie sa nám veľmi páčilo, pani domáca bola veľmi milá a ochotná. Rezervácia prebehla rýchlo, taktiež potrebná komunikácia okolo. Napriek tomu, že dcérka bola ubytovaná bez nároku na lôžko, bola ustlaná aj posteľ navyše. Ubytovanie bolo čisté, mali sme všetko, čo sme potrebovali, na dvore sa...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Aniel Privat

Pavlova Ves 120
03221 Liptovský Mikuláš
+421 911 727 633

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

aniel.privat@gmail.com
http://www.anielprivat.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia (3 km)

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (3 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

Tatralandia

Tatralandia (3 km)

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

Loď Mara

Loď Mara (4 km)

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (6 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu (7 km)

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (7 km)

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy (8 km)

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

Marina Liptov

Marina Liptov (8 km)

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (8 km)

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina (8 km)

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa (9 km)

Medvedia štôlňa je jediným verejnosti prístupným banským dielom na Liptove. Zároveň je najdlhšou štôlňou v Západných Tatrách. Návštevníci tejto štôlne sa zoznámia s tajuplnými... Viac podzemnými priestormi vyhĺbenými v priebehu dlhých desaťročí. Prvý úsek expozície je umelo osvetlený, v ďalšom návštevníci používajú čelové lampy a v poslednom sú jediným zdrojom svetla klasické olejové kahance.