od 1,99 €

Bežná cena
3,30 - 5,00 €
Ušetríte
až 2,10 €

Oddýchnite si pri dobrej káve a koláčiku podľa výberu v Impresso coffee

  Impresso coffee, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(56 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 1 bod

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

116 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Kaviareň Impresso je miesto, kde si dáte nielen kvalitnú kávu. Je miestom, kde sa môžete začítať do obľúbenej knihy. Kde nad šálkou voňavej kávy a chutnej štrúdle či kúsku torty predebatujete celé popoludnie. A kde si dáte raňajky cestou do práce. Kaviareň Impresso je miesto, ktoré sa vás dotkne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov
  • Kvalitná káva a ešte lepšie koláče
  • Ochotný a usmievavý personál
  • Rezervácia nie je potrebná
  • Zaparkujete bez problémov

V cene je zahrnuté

  • Káva a koláč podľa výberu

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Ako využiť ponuku

  1. Rezervácia nie je potrebná
  2. Je potrebné sa preukázať kupónom
  3. Odporúča sa informovať o voľných miestach dopredu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

56 hodnotení

40 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)48x
Veľmi dobré (7-8)8x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,8
Kvalita jedla9,6
Kvalita nápojov9,8
Priestory prevádzky9,5
Okolie prevádzky8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita nápojov:

Chuť a prevedenie nápoja

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť a pomoc

9,7

Vynikajúce hodnotenie

Silvia, 7. januára 2020

Hodnotenie ponuky:
Káva podľa výberu...

výborná káva

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Jana, 4. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Káva podľa výberu...

Celková spokojnosť, prídeme znova.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Impresso coffee

Kyjevské námestie 9
97404 Banská Bystrica
0911 223 533

jan.bielov@gmail.com
https://www.facebook.com/Impre...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (1 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Múzeum SNP

Múzeum SNP (2 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (5 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Badínsky prales

Badínsky prales (7 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (7 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Špania Dolina

Špania Dolina (9 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (9 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Skalka arena

Skalka arena (10 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (10 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (10 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (11 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (12 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.