Dokonalá lyžovačka v Alpách s raňajkami a lyžiarskym svahom priamo za hotelom

Hotel Helenenburg, Rakúsko - Bad Gastein

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(43 hodnotení)

Dokonalá lyžovačka v Alpách s raňajkami a lyžiarskym svahom priamo za hotelom

LokalitaHotel Helenenburg, Rakúsko - Bad Gastein (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 12.12.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zažite perfektnú dovolenku v svetoznámom lyžiarskom stredisku v údolí Gastein z pohodlia hotela Helenenburg. Po chutných raňajkách môžete vyraziť na lyžiarske svahy. 50 najmodernejších lanoviek a 220 km zjazdoviek potešia každého lyžiara. Po celom dni môžete pokračovať relaxom vo wellness a priamo v hoteli máte k dispozícii saunu.

Bad Gastein

Pre svoju krásu si Bad Gastein už v minulosti obľúbili cisári a králi z celého sveta, ale aj v súčastnosti je vyhľadávaným miestom svetoznámych celebrít ako je NIKI LAUDA a herec JUDE LAW a mnoho ďalších. 

Teraz aj vy máte možnosť užiť si relax v hoteli Helenenburg ako aj lyžovačku v svetoznámom lyžiarskom stredisku, kde bol hosťom TONI SAILER, najúspešnejší lyžiar v histórii. I známa rakúska cisárovná "Sissi" so svojim manželom Francom Jozefom si pravidelne vychutnávali bohaté raňajky s výhľadom na prekrásnu alpskú scenériu.

Aby ste si lyžovačku užili do sýtosti môžete v celej oblasti SKI AMADE využiť výhodnú ponuku: je možne zakúpiť 4-dňový skipass za cenu 3.

O hotelli

Hotel Helenenburg leží v srdci Národného parku Hohen Tauren, v  svetoznámom lyžiarskom stredisku, kde sa nachádza 50 najmodernejších lanoviek a 220 km zjazdoviek. GARANCIA SNEHU!

V zime si nájdu na štyroch lyžiarskych strediskách či už najlepší „freeriders“, športoví lyžiari, tak aj začiatočníci vždy ten správny svah až do výšky 2686 m. s viac než 45 km vždy výborne upravených bežkárskych tratí je Gasteinske údolie rajom pre milovníkov bežkárskeho lyžovania.

Lyžiarske strediská v gasteinskom údolí patria medzi najkrajšie v Rakúsku 220km upravených zjazdoviek, 50 lanoviek a vlekov, 90km upravených bežeckých trás, 5 lyžiarskych a snowbordových škôl, sánkarská dráha, klzisko a najmä istota snehu od novembra do začiatku mája určite každého príjemne prekvapí. Jeden z lyžiarskych svahov GRAUKOGEL končí priamo za hotelom Helenenburg. Do ostatných stredísk sa dostanete bezplatným SKIBUSOM (nástup priamo pred ho telom) už do piatich minút.

Rozsiahlu oblasť na lyžovanie ešte viac rozširuje bezplatná kyvadlová doprava a lanovky, ktoré Vás odvezú do ďalších stredísk Zo Stubnerkogelu sa dostanete do Angertalu a Slossalmu, kde je množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi a z Dorfgasteinu do údolia Grossarltal.

Bad Gastein je dejiskom freeskiingového festivalu Red Bull Playstreets a FIS Snowboard World Cup so zameraním na snowboard šport. Užite si fun vo FUN SLOPE- 1. zábavný park na svete a v Gastein Snow park.

Z lyží rovno do bazéna

Po celodennom lyžovaní,  môžete zrelaxovať unavené telo v termálnych kúpeľoch Felsentherme, ktoré sú priamo oproti lyžiarskemu stredisku „STUBNERKOGEL“. FELSENTHERME (600m od hotela), kúpele s veľkým množstvom bazénov a saunovým svetom – ako napovedá ich názov, sú zabudované priamo v skalách a zo 17-tich prameňov tu vyteká mineralizovaná termálna voda s revitalizačným efektom. Liečebná voda taktiež tryská z vnútra Vysokých Taur priamo do bazénov druhých termálnych kúpeľov Alpentherme v Bad Hofgastein (8km od hotela).

Vo vzdialenosti dvoch kilometrov do denného svetla sa nachádza ideálna kombinácia radónu, tepla a vysokej vlhkosti – „Gasteinské liečené štôlne“ s ideálnymi podmienkami na liečenie reumatických ochorení a imunologickej rovnováhy v tele. V blízkom okolí Großglocknerstraße, najväčšia ľadová jaskyňa na svete, do 50 km3 lyžiarske strediská na ľadovcoch. Obrazky
 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • SKI IN SKI OUT HOTEL, bezplatný SKI BUS do ďalších lyžiarských stredísk
  SKI IN SKI OUT HOTEL, bezplatný SKI BUS do ďalších lyžiarských stredísk
 • Stredisko v Top 10 najlepších freeridových stredísk na svete
  Stredisko v Top 10 najlepších freeridových stredísk na svete
 • Z lyží rovno do bazéna, svetoznáme termálne kúpele
  Z lyží rovno do bazéna, svetoznáme termálne kúpele
 • Slovensky hovoriaci personál a skvelá kuchyňa
  Slovensky hovoriaci personál a skvelá kuchyňa
 • Jeden z lyžiarskych svahov GRAUKOGEL končí priamo za hotelom Helenenburg
  Jeden z lyžiarskych svahov GRAUKOGEL končí priamo za hotelom Helenenburg

Ukončené
od 149,00 €

Bežná cena: 369 - 379,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

43 hodnotení

34 zákazníkov odporúča

10

Se vším jsme byli moc spokojeni, určitě doporučuji

Iva, 26. augusta 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pro 1 osobu na 3 noci v Alpách


10

krásny hotel aj prostredie, určite sa vrátime.

Matej, 22. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 1 osobu na 3 noci v Alpách

Kontakt

Hotel Helenenburg

Hotel Helenenburg

Kötschachtalerstrasse 18
5640 Bad Gastein
tel.: +43 699 17267636

helenenburg.at@gmail.com
http://www.helenenburg.at/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť