Apartmány pár krokov od výnimočných kúpeľov Egerszalók - na svete sú len 3 takéto miesta

D&A Vendégház Apartmanház - Agroagóra 2008. Kft, Maďarsko - Egerszalók

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Apartmány pár krokov od výnimočných kúpeľov Egerszalók - na svete sú len 3 takéto miesta

LokalitaD&A Vendégház Apartmanház - Agroagóra 2008. Kft, Maďarsko - Egerszalók (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 8.10.2019 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Maďarsko je krajinou termálnych kúpeľov, no tie v Egerszalóku sú špeciálne. Liečivá voda sem steká z impozantného vápencového kopca, ktorý ďalej nájdete už len v Turecku a Yellowstone. Cítite, že by vám prospel poriadny oddych? Tu vás čaká až 17 bazénov, atrakcie, saunové rituály... A my vám ponúkame komfortné ubytovanie len pár krokov od kúpeľov - apartmány D&A vrátane raňajok i rôznych zliav.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pri unikátnych kúpeľoch Egerszalók s liečivou vodou z vápencového kopca
  Pri unikátnych kúpeľoch Egerszalók s liečivou vodou z vápencového kopca
 • Ubytovanie v apartmánoch len 200 m od kúpeľov
  Ubytovanie v apartmánoch len 200 m od kúpeľov
 • Rôzne zľavy do kúpeľov, múzeí a reštaurácií v okolí
  Rôzne zľavy do kúpeľov, múzeí a reštaurácií v okolí
 • Vyhľadávaná lokalita 6 km od mesta Eger
  Vyhľadávaná lokalita 6 km od mesta Eger
 • Mimoriadne dlhá platnosť - až do 30.9.2020
  Mimoriadne dlhá platnosť - až do 30.9.2020

Ukončené
od 95,00 €

Bežná cena: 120 - 180,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 386 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

D&A Vendégház Apartmanház - Agroagóra 2008. Kft

D&A Vendégház Apartmanház - Agroagóra 2008. Kft

Forrás út 3
3394 Egerszalók
+36 36 786 776

okofarmeged2010kft@gmail.com
http://www.dandaonline.hu/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

47
km
Kamenný vodopád a kamenné more Šomoška

Kamenný vodopád a kamenné more Šomoška

9 m vysoký kamenný vodopád májdete pri obci Šiatorská Bukovinka, pod hradom Šomoška. Vznikol stuhnutím lávy sopky asi pred 4 000 000 rokmi. Neďaleko sa náchádza kamenné more... Viac tvorené úlomkami čadičových stĺpov, ktoré boli použité pri výstavbe miestneho radu.

49
km
Hrad Hajnáčka

Hrad Hajnáčka

Na čadičovom vŕšku nad obcou Hajnáčka sa nachádzajú zvyšky pevnosti z 13. storočia. Zrúcaniny dnes už viac menej splývajú so skalou stále tu však môžete vidieť napríklad schody... Viac vytesané priamo do skaly. Skalné bralo je vyhlásené za prírodnú rezerváciu a naskytne sa vám odtiaľ výhľad na široké okolie.

50
km
Hrad Šomoška

Hrad Šomoška

Hrad Šomoška je jednou z najkrajších zrúcanín hradu na Slovensku. Leží v bezprostrednej blízkosti maďarských hraníc na čadičovom brale. Návštevníci hradu Šomoška určite... Viac neprehliadnu unikátny prírodný útvar Kamenný vodopád. Nachádza sa na severovýchodnej strane hradného kopca a je tvorený z vejára šesťbokých kamenných čadičových stĺpcov. V blízkosti vodopádu môžeme navštíviť aj tzv. kamenné more - veľkú plochu uprostred lesa tvorenú len kameňmi.

51
km
Vodný svet kúpele Číž

Vodný svet kúpele Číž

Neďaleko hraníc s Maďarskom nájdete vodný svet priamo pri Prírodných jódových kúpeľoch. Nachádza sa tu množstvo bazénov a atrakcií s vyhrievanou vodou v teplote 24 – 34 °C.

52
km
Rozhľadňa na Karanči

Rozhľadňa na Karanči

20 metrov vysoká rozhľadňa sa nachádza na hranici s Maďarskom na vrchu Karanč. Vedie k nej značený turistický chodník z obce Šiatorská Bukovinka a z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac šuroký výhľad na slovenskú aj na maďarskú stranu.

60
km
Zrúcanina Hradu Fiľakovo

Zrúcanina Hradu Fiľakovo

hrad bol kedysi významným najmä v boji proti Turkom, ktorí ho ale nakoniec aj tak obsadili. V tureckom vlastníctve zostal takmer 40 rokov. Stal sa centrom tzv. fiľakovského... Viac sandžaku (turecký správny okres), ktorý zahŕňal celé Poiplie. V bašte je zriadená expozícia histórie hradu a mesta. V hornom hrade možno nájsť zvyšky paláca, strážnu vežu a polkruhovú delovú baštu (tzv. hodinovú). Z hradu sa ponúka nádherný výhľad na mesto a jeho okolie. Turisti tu nájdu náučný chodník ktorý okrem histórie hradu približuje geologickú minulosť hradného vrchu.

63
km
Hvezdáreň Rimavská Sobota

Hvezdáreň Rimavská Sobota

Hvezdáreň v Rimavskej Sobote bola vôbec prvou hvezdárňou postavenou na Slovensku. Hvezdáreň vyvíja vedeckú i vzdelávaciu a popularizačnú činnosť. Pre verejnosť má širokú ponuku... Viac programov, z ktorej si vyberie návštevník každej vekovej kategórie.

64
km
Mučínska jaskyňa

Mučínska jaskyňa

12 metrov dlhá jaskyňa je výnimočná tým, ako vznikla - zvetraním zvaleného zuhoľnateného stromu, ktorý pred vekmi pokryl sopečný popol. Aj dnes môžete na jej stenách vidieť... Viac odtlačky listov a konárov. Je voľne prístupná verejnosti a vedie k nej chodník z obce Mučín.

70
km
Jaskyňa Domica

Jaskyňa Domica

Pýchu Gemera, ako ju mnohí nazývajú, nájdete v Národnom parku Slovenský kras. Návštevníci majú k dispozícii dve prehliadkové trasy. Súčasťou prehliadky je aj plavba člnom po... Viac podzemnom toku Styx. Nakrúcali tu tiež známu slovenskú rozprávku Soľ nad zlato.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež