Luxusné ošetrenie pleti v Beauty Expert

Salón Beauty Expert OC Galéria, Košice - Západ

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené od 23,90 €

od 23,90 €

Bežná cena: 40 - 45,00 €

Ošetrenia, ktoré pleť krásne rozžiaria, obnovia pevnosť, pružnosť a pokožku zjemnia. Zahŕňajú dôkladné vyčistenie pleti a dočistenie pokožky tonikom. Následná aplikácia omladzujúcej masky zanechá pleť dokonale jemnú, zbavenú miest s ochabnutým reliéfom a optimálne hydratovanú.

9,8

Vynikajúce hodnotenie

18 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Pleť krásne rozžiari, obnoví pevnosť, pružnosť a zjemní ju Pleť krásne rozžiari, obnoví pevnosť, pružnosť a zjemní ju

Na výber z 2 skrášľujúcich procedúr Na výber z 2 skrášľujúcich procedúr

V salóne pracujú s kozmetickou značkou Syncare a HL Always Active V salóne pracujú s kozmetickou značkou Syncare a HL Always Active

Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Covid automat

Pre okres Košice II

Červená Od pondelka 20.09.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Salón Beauty Expert OC Galéria

Ošetrenia, ktoré pleť krásne rozžiaria, obnovia pevnosť, pružnosť a pokožku zjemnia. Zahŕňajú dôkladné vyčistenie pleti a dočistenie pokožky tonikom. Následná aplikácia omladzujúcej masky zanechá pleť dokonale jemnú, zbavenú miest s ochabnutým reliéfom a optimálne hydratovanú.

Ošetrenie pleti pomocou rastlinných kmeňových buniek + masáž + ultrasonic

Ošetrenie je zamerané na  obnovu a vypnutie pleti pomocou rastlinných kmeňových buniek zapracovaných pomocou ultrazvukových vĺn, spojená s masážou.

Ošetrenie pleť krásne rozžiari, obnoví pevnosť, pružnosť a zjemní ju. Ošetrenie zahŕňa dôkladné vyčistenie pleti a dočistenie pokožky tonikom. Aplikácia omladzujúcej masky pleť zanechá dokonale jemnú, zbavenú miest s ochabnutým reliéfom a optimálne hydratovanú. Zapracovanie séra kmeňových buniek v ktorom základ tvorí babasu olej a bio marhuľový olej, poskytuje pleti najdôležitejšiu výživu a prirodzenou ochranu.

Aplikácia druhej krémovej liftingovej a oxigenačnej BIO masky je určená pre intenzívnu výživu a lifting pleti. Podporuje využitie dostupného kyslíka v pokožke a spúšťa aktivovanie novotvorby kolagénu, taktiež spevňuje kontúry tváre a obnovuje její tonus. Pleť dokonale hydratuje a podporí penetráciu účinných látok zo séra a masky.

Protivráskové ošetrenie pleti

Protivráskové ošetrenie pleti – výrobky, ktoré sú obsiahnuté v tomto ošetrení obsahujú vysokú koncentráciu vitamínu C a patrí k najúčinnejším antioxidantov, ktorý neutralizuje voľné radikáli, spúšťa regeneračné mechanizmy, zjasňuje odtieň pleti, zmenšuje líniu vrások, udržiava úroveň vlhkosti a zvyšuje plnosť pleti.

Ošetrenie proti starnutiu napomáha odďaľovať proces starnutia pleti, napráva poškodenie. Taktiež zmierňuje tmavé škvrny, čím sa pokožke vracia žiarivý a mladistvý vzhľad.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti avšak pre zákazníčky, ktoré chcú zmierniť proces starnutia, zjemniť ochabnutosť a nedostatky sfarbenia pokožky.

Kontakt

Salón Beauty Expert OC Galéria

Salón Beauty Expert OC Galéria

Toryská 5 ,
04011 Košice ,
+421 904 704 796

Po - So: 9.00 - 21.00 hod.
Ne: 10.00 - 21.00 hod.

greatlengths.sr@gmail.com
www.beautyexpert.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem