od 63,00 €

Bežná cena
79 - 269,00 €
Ušetríte
až 27,00 €

Silvestrovský večer s programom a kapelou Funky People v Boutique Hoteli Dubná Skala****

  Boutique Hotel Dubná Skala****, Žilina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 31.12.2019 do 1.1.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 63 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

16 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Boutique Hotel Dubná Skala****

Oslávte príchod ďalšieho roka v lesku štyroch hviezdičiek. Privítajú vás vynikajúcim welcome drinkom, pohostia silvestrovským rautom a zabavia famóznym programom. Silvester v hoteli je výnimočný tým, že sa koná v dvoch zónach. Po ukončení zábavy v skorých ranných hodinách domov ísť nemusíte. Využite variant s ubytovaním. Novoročné raňajky vás naštartujú v ústrety krásnemu novému dňu a celému roku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Raut počas celého večera a noci
 • Tanec a zábava s kapelou Funky People
 • Tombola a polnočný prípitok
 • Variant aj s ubytovaním do druhého dňa + raňajky
 • Neskorý check-out do 12.00 hod. + milý darček

V cene je zahrnuté

 • Silvester v Hoteli Dubná Skala**** je výnimočný tým, že sa koná v dvoch zónach. V prvej zóne na dolnom poschodí si pochutnáte na výborných jedlách servírovaných ako raut počas celého večera a noci. V tejto zóne sa v pohodlí porozprávate so svojimi spoluhosťami a priateľmi a môžete si tak aj oddýchnuť počas prestávok pri tancovaní. A oddychovať bude veru treba. Pretože v druhej zóne na hornom podlaží bude prebiehať tanec a zábava s fantastickou kapelou Funky People, ktorá roztancuje aj netanečníkov ;-)
 • Vstupenka na silvestrovskú zábavu:
 • welcome drink (o 19.00 hod.)
 • zábavný program: živá kapela Funky People, ohnivá kuchárska show, tombola
 • slávnostný silvestrovský raut
 • polnočný prípitok
 • novoročný raut

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 31.12.2019 do 1.1.2020.

Kalendár

Pre zistenie dostupnosti kontaktujte priamo zariadenie alebo naše zákaznícke centrum.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Silvestrovský pobyt v Hoteli Dubná Skala**** pre 2 osoby na 1 noc

 • Po ubytovaní v jednej z našich luxusných izieb máte dostatok času sa pripraviť na skvelú silvestrovskú noc. A po ukončení zábavy v skorých ranných hodinách vám doprajú pokoj vďaka neskorému odubytovaniu až do 12:00 hod. Novoročné raňajky vás naštartujú v ústrety krásnemu novému dňu a celému roku 2020.
 • kupón zahŕňa navyše:
 • ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc v dvojlôžkovej izbe (31.12. 2019 - 1.1.2020)
 • raňajky pre 2 osoby
 • neskorý check-out do 12:00 hod.
 • milý darček
 • vstupenka na silvestrovskú zábavu pre 2 osoby

Zostáva: 7 ks

 • 1 noc
 • 2 osoby
 • polpenzia

242,00 €
- 10 % / 269 € 27 €

0,00 €

 • 1 osoba
 • večera

63,00 €
- 20 % / 79 € 16 €

0,00 €

Boutique Hotel Dubná Skala**** má pre Vás ešte aj túto ponuku (1)
249,00 €
Platnosť kupónu je od 15.11.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná záväzná rezervácia a dohodnutie si spôsobu sedenia na hoteldubnaskala@doxx.sk alebo +421 41 5079 100
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 577 735 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (1 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Aqua Eden

Aqua Eden (8 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (8 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (8 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (9 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (10 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (11 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (11 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (13 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (13 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (17 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (17 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.